UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jednak Elbląg to nie miasto to stan umysłu. Parkingi obcięte do minimum bo im łąkę rozjadą. Lepiej w autobusie się pościskać. To oznaka ze wirusa już niema w Elblagu. Władza potrafi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  66
  23
  Lolek1235(2021-10-22)
 • @Lolek1235 - To nie władza. To STADO BARANÓW !!!!! Należy ich wsadzić do wora razem z ZKM i wystrzelić w kosmos bez prawa powrotu!!!!! Dla nich już dawno nie ma wirusa !!!! Udowadniają to codziennie puszczając małe tramwaje w godzinach szczytu!!!!! Kiedyś się chwalili „ ogórkami „ a teraz ich praktycznie nie widać. Dlaczego tylko 3 i 5 jeździ duża ??? Kiedy w końcu dacie duża 1 ????Skoro to taki problem czas żeby wróciła 9 i 7.Przestańcie nas traktować jak sardynki !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  56
  15
  Wściekły wyborca(2021-10-23)
 • @Wściekły wyborca - Nie odkryłeś nic nowego. Rok do roku upycha się ludzi tak, że drzwi się nie domykają. W tym roku będzie ciekawie, awantury i przepychanki z ludźmi nie uznającymi maseczek, będzie to jedni wielki wesoły covid autobus. Problem jednak jest iluzoryczny, telefon, taksówka na Dębicę i zainwestowane 20 zł da każdemu komfort w drodze na groby. Na Dębicy popcorn, obwarzanki, wata cukrowa dla dzieci i z powrotem do domu.
 • @Wściekły wyborca - Co się dziwić jak Kajtki z urzędu zamiast sprawami miasta się zajmować to wolą głupoty wypisywać na swoich profilach fejsbukowych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  El-Bonk(2021-10-30)
 • @El-Bonk - Ciekawa dyskusja PISOWYCH Troli - weźcie się za coś pożytecznego w końcu PISIORKI!
 • @Wściekły wyborca - święta prawda, te pseudo zmiany są nie do ogarnięcia i nie do przyjęcia. Rzeczywiście "ogórków "nie widać, a te stare z demobilu są brzydkie, nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  basiarg(2021-10-30)
 • Pisowski trol zły, pełowski trol jest ok, co mam naszą władzę miejską głaskać? Jest zimno bo jest zima, taki klimat.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  El-Bonk(2021-10-31)
 • @Lolek1235 - Nie rozumiem po co akurat teraz jechać na cmentarz? Masz cały rok, ale przecież to takie katolickie pchać się w te tłumy, pokazać się, bo co ludzie by powiedzieli.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  3
  Gnoom(2021-10-31)
Reklama