UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • TVN nawołuje od kilu dni by zamknąć cmentarze dla niezakrzepionych wiec korki będą mniejsze. Ktoś ogarnia w ogóle tę schizę ? Po wszczepieniu serum genowego całemu stadu w Anglii i na wzgórzach Golan urósł wskaźnik zachorowań rok do roku (w UK lato 2020: średnio dziennie 700 zakażeń w trakcie całego lata, lato 2021: średnio dziennie po 30.000 zakażeń od lipca). Zamiast obiecanej redukcji transmisji o 95% mamy ujemną skuteczność -4186%. To samo panstwo narodu wybranego: 24 sierpnia 2021 mają po 12.000 zakażeń a teraz sprawdzcie sobie ich statystyki rok temu w sierpniu 2020.W odpowiedzi zamawiają trzecią dawkę ('ostatnia prosta'już nieaktualna)czyli doprowadzą że w 2022 będzie jeszcze wiecej zakażeń a Ci wtedy zaczną szczepić nawet nienarodzone płody. Kto rządzi tym światem ?! Geert Bossche i wielu innych naukowców zagłuszanych w skorumpowanych mediach, przewidziało to wszystko i ostrzegali że ten eksperymentalny preparat przyniesie odwrotny skutek. O ciągłych protestach od 2 miesiecy we Francji po kilkaset tys osób totalna blokada informacyjna w TV. Propaganda bardziej tępokrawędziasta niż w głebokim PRLu (wtedy ludzie np w Świdniku na znak buntu bojkotowali media i w trakcie nadawania dziennika wieczornego wychodzili ostentacyjnie na spacery).
  • Oczywiście policzalna jest ilość oficjalnych danych dot. zapadalności na covid. Weź tylko pod uwagę jeden mały niuans. Jak transmisja ma się rok do roku = rzeczywistość poszczególnych krajów. Lockdown lato 2020 vs rzeczywistość po otwarciu społecznym lato 2021.Ludzie dostali fioła na punkcie nie szczepimy się i baranów nie przekonasz. Ruch idea anty szczepieniom nie urodziła się wczoraj i nie dotyczy stricte szczepionki covid dotyczy również szczepień dzieci i szczepień stricte obowiązkowych. W przypadku covid to efekt medialnej kuli śniegowej. Foliarze też lądują w szpitalach i kostnicach. Ale i wtedy dla nich pandemia to ściema.
  • Za kilka lat się okaże kto miał rację, ja mam 30 parę lat na karku i podjąłem decyzję o nie szczepieniu się tylko i wyłącznie dlatego, ze dość mam kłamstw w TV, co chwilę coś innego mówili o COVID19,szczepionce itd. Przykłady można wyliczać naprawdę długo: 1 szczepienie wystarczy, 2 szczepionki to wystarczą na 100% na całe życie, 3 szczepionka jednak potrzebna, promienie UV zabijają wirusa, jak dotrwamy do lata to wirus wyginie itd. Najbardziej do nie szczepienia się przyczynił się to, że jak czytałem dokumenty to się okazuje, że szczepić się będę na własną odpowiedzialność, bo jak coś pójdzie nie tak to żaden z producentów szczepionek nie bierze za nie ODPOWIEDZIALNOŚCI, to ja DZIĘKUJĘ za taką szczepionkę. Dbam o zdrowie, amatorsko ćwiczę, dbam o dietę, higienę, zachowuję dystans i nie popadam w jakieś straszne paranoje. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Anonimek1(2021-11-02)
Reklama