UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs "Aktywna wieś"

Od 1 lutego gminy miejsko-wiejskie i wiejskie Warmii, Mazur i Powiśla mogą składać wnioski na dofinansowanie inicjatyw, mających na celu poprawę infrastruktury wiejskiej oraz aktywizację mieszkańców wsi.

Do wzięcia jest 450 tys. zł - 400 tys. zł na działanie 1: Mała infrastruktura wiejska oraz 50 tys. zł na działanie 2: Aktywizacja mieszkańców wsi.
       Na dofinansowanie mogą liczyć wnioski uwzględniające poprawę warunków życia ludności, estetyki miejscowości, działania integrujące środowiska lokalne czy zachęcające do pielęgnowania tradycji. Wnioski można składać do 28 lutego.
       Szczegółowe informacje na temat ww. konkursu oraz zasad dofinansowania udzielane są w siedzibie Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa (ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn, pok. 417) oraz pod numerem telefonu (89) 521-92-64 lub (89) 521-92-42.
       Wnioski i dokumenty można znaleźć na stronie www.wrota.warmia.mazury.pl, w zakładce ,,Obszary wiejskie”.
      
      
Urząd Marszałkowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama