UWAGA!

Konkurs im. doktor Oli

Do końca lutego organizacje pozarządowe mogą zgłaszać swoje pomysły do konkursu im. dr Aleksandry Gabrysiak na Najlepszą Inicjatywę Elbląskich Organizacji Pozarządowych.

Przy ocenie inicjatyw będą brane pod uwagę następujące kryteria: społeczne znaczenie przedsięwzięcia, innowacyjność oraz wpływ na rozwój i konkurencyjność Elbląga, umiejętność pozyskiwania środków finansowych i pozafinansowych przez organizację, zaangażowanie wolontariuszy do realizacji projektu oraz niebudzącą wątpliwości działalność organizacji i umiejętność współpracy z innymi organizacjami pozarządowymi i samorządem. Przypomnijmy, w zeszłym roku nagrodę główną otrzymał Hufiec ZHP w Elblągu za organizację Festiwalu Piegusa.
     Także w tym roku zwycięzcom przyznane będą nagrody finansowe i honorowe (nagrody finansowe przyznawane są wyłącznie na działalność statutową organizacji).
     Wypełniony formularz należy złożyć w biurze Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17 do końca lutego. Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.eswip.elblag.pl.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama