UWAGA!

Konkurs im. dr Aleksandry Gabrysiak

 
Elbląg, Konkurs im. dr Aleksandry Gabrysiak

Trwa XIII edycja Konkursu im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 listopada w biurze elbląskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17.

Ponad 300 elbląskich organizacji pozarządowych to wielu specjalistów, pasjonatów i hobbystów, realizujących inicjatywy, z którymi zetknął się niemal każdy mieszkaniec naszego miasta. Trudno wskazać sferę życia elblążan, w której nie spotykaliby się z działalnością stowarzyszeń i organizacji. Podejmują inicjatywy na rzecz potrzebujących, organizują wydarzenia kulturalne, integrują mieszkańców, edukują, wspierają utalentowaną młodzież, pracują na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego i ochrony przyrody naszego regionu. To tylko mały fragment długiej listy obszarów, na których ciężko pracują elbląskie organizacje. Wyjątkowym sposobem docenienia ich pracy jest nagroda w Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych.
       Decyzję o tym, która z proponowanych elbląskich inicjatyw najlepiej odpowiadała na potrzeby mieszkańców, podejmie komisja złożona z członków Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych, przedstawiciela Urzędu Miejskiego w Elblągu, Centrum Organizacji Pozarządowych, Miejskiego Centrum Wolontariatu oraz Fundacji Elbląg. Zwycięzca zostanie uhonorowany statuetką oraz nagrodą pieniężną w wysokości 2 tys. zł, przeznaczoną na działania statutowe. Zgłoszone inicjatywy oceniane będę według kilku kryteriów, m.in.: znaczenia inicjatywy (projektu) dla elblążan, zaangażowania wolontariuszy w działania, innowacyjności, etyczności.
       Zgłoszenia przyjmowane są do 7 listopada w biurze elbląskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Wolontariatu, która odbędzie się 8 grudnia w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu.
       Konkurs organizowany jest przez Radę Elbląskich Organizacji Pozarządowych, obsługę organizacyjną zapewnia Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu.
       Informacji dotyczących konkursu udziela biuro Centrum Organizacji Pozarządowych pod nr 55 649 12 93 i adresem e-mail: cop@eswip.pl
       Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.
      
Rafał Narnicki, stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama