UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja mam ratować czyjeś życie za czekolady a piss się uwłaszcza na ludobójstwie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    24
    Nie oddaje(2023-02-03)
  • @Nie oddaje - A co ma jedno do drugiego?! Poprzez donację krwi możesz uratować wiele żyć, albo nawet choćby i jedno. Robisz to dla PiSu czy dla dobra innego człowieka, bezinteresownie? Oddaje krew od ponad 10 lat, na koncie mam oddane ok 24 litrów krwi i nigdy, NIGDY, nie pomyślałem w ten sposób przy oddawaniu krwi. Nie cierpię obecnie panującej partii, robią okrutne wały na kasę, ale to nie znaczy, że Ja mam nie pomagać potrzebującym. Pomagając jestem lepszy od nich, ponad to całe polityczne bagno.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    8
    Ploterek(2023-02-03)
  • @Nie oddaje - Oddaj życie dla Fundacji Złoty Melon Jurasa OFF-siaka. Pójdziesz napewno do nieba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    29
    RudyTusek(2023-02-03)
  • @Ploterek - Ja oddałem 35.Pisowcy przez ograniczenie dostępności do leczenia pozbawili życia dwóch członków mojej rodziny. Jedna zabita na porodówce przez lekarzy i klauzulę sumienia druga czekała zbyt długo w kolejce na biopsje. I ja mam takim bydlakom teraz ratować życie? Śmierć za śmierć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    9
    Oko za oko(2023-02-03)
  • @Nie oddaje - Tak patrzę na takich jak ty, memowców i zastanawiam się czy szczyt obłedu już u nich nastąpił czy jeszcze trochę brakuje do tego apogeum?
  • @Ploterek - Poproś Ukraińców by oddali krew dla ruskich
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Rozumiesz(2023-02-03)
  • @Ploterek - Spróbuj nakłonić Ukraińca któremu ruskie zabiły rodzinę i przyjaciół by oddał krew dla rannych rosyjskich żołnierzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Patologia jakaś(2023-02-03)
  • @Nie oddaje - Ciekawe podejście, tylko czy ktoś by chciał tak zarobaczone intelektualnie krew?
  • @Patologia jakaś - Ale co mnie kur. wa obchodzą ukraińcy, co mnie obchodzi oddawanie krwi dla ruskich żołnierzy? Czy nawet w temacie krwiodawstwa musi być takie polityczne bagno?! Oddaje krew i tyle, a do kogo ona trafi, czy do zwolennika PiSu, PO, itd nie obchodzi mnie. Może i nawet trafić do obywatela UA, wszystko mi jedno. Ludzie! Skąd w Was taka nienawiść? W sklepach chodzicie nadęci i napięci jak baranie jaja, za kierownicą chamstwo i brak kultury, na ulicy nawet uwagi kulturalnie zwrócić nie można, bo zaraz z mor. dą skaczecie, pozabijacie się zaraz z tej nienawiści.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    4
    Ploterek(2023-02-03)
  • @Oko za oko - Przykro mi, że straciłeś bliskich, ale czy krew oddajesz tylko i ze wskazaniem dla tych bydlaków, czy może też właśnie dla kogoś, kto planowaną operację i potrzebuje kilku jednostek krwi, a nie jest bydlakiem, tylko dobrym człowiekiem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Ploterek(2023-02-03)
  • @Nie oddaje - Aż ciężko uwierzyć, że ktoś może być takim dzbanem, gratulujemy intelektu na poziomie minus 10.Najważniejsze jednak, że zaistniałej w necie xd
  • @Ploterek - Gdyby mój tata dowiedział się że pomogłem komuś kto przyczynił się do śmierci mamy nigdy by mi nie wybaczył. Ja sam bym żałował tej decyzji do końca swych dni.
  • @Ploterek - "Mówisz, że nie wszyscy księża to pedofile, nie wszyscy to gwałciciele, nie wszyscy są źli ? Wyobraź sobie miskę z cukierkami.10 % z nich jest zatrute. Śmiało, poczęstuj się. Przecież nie wszystkie są zatrute. "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Nie ratuje pisuarow(2023-02-03)
  • @Ploterek - Podział społeczeństwa nastąpił po przejęciu władzy przez lepkorękich pisiorów i kler. Kler jak zwykle nawołuje do nienawiści wobec innych religii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Takie są skutki pisokracji(2023-02-03)
  • @Nie oddaje - dekiel
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    elblążanin z eg(2023-02-03)
  • @Nie oddaje - Nie za czekolady, bezinteresownie....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Jurand ze spychowa(2023-02-04)
  • @RudyTusek - gdzie są wszystkie reszte pieniedzy ze zbiórek Owsiaka nikt nie kontroluje jego fundacji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    bolekk(2023-02-04)
  • @Nie oddaje - Większej bzdury napisać nie można było!!!? Twoja obsesja na punkcie PIS w tej sytuacji wymaga już leczenia. I dobrze, że nie oddajesz krwi bo to może być zaraźliwe!
  • @Nie oddaje - Oddajesz krew nie dla polityków ale dla innych ludzi a może oni oddadzą dla Ciebie kiedyś
Reklama