UWAGA!

Kurski w Elblągu

2016-10-31
Aktualizowany 2016-11-03 14:46
 
Elbląg, Kurski w Elblągu

Jarosław Kurski, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” spotka się z elblążanami w niedzielę, 6 listopada. Będzie gościem spotkania organizowanego przez Komitet Obrony Demokracji.

Elbląscy działacze Komitetu Obrony Demokracji organizują cykliczne spotkania pod hasłem „Porozmawiajmy o demokracji”. Tym razem gościem będzie Jarosław Kurski, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”. Program satyryczny przedstawi natomiast Klaudia Jachira. Spotkanie odbędzie się 6 listopada o godz. 16 w hotelu Arbiter.
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • myślałem że Kurski jest z Pisu, a tu proszę. .. .
 • jeden dobry a drugi zły.
 • Jak wszystko co z k o d e m ziazane pro europejskie i anty polskie, ze tez tutaj w Naszym Elblagu jakies wrogie Polsce elementy organizuja takie spotkania z takimi osobniami zaproscie sobe te figory na wesele i bedzie weselej - czemu we wlasnym gronie w rodzinie sie ich wstydzicie, Ida swieta i sylwester tuz, tuz warto za wczasu uszczesliwic bliskich zapraszajac za wczasu takie osobistosci, do siebie do siebie a pozniej rewizyty i tak bez konca - do swojego domu !!!
 • A kto mnie obroni przed demokracją p. Kijowskiego ? Kto obroni anarchistów, zwolenników monarchii, czy też zwolenników dyktatury lub zwolenników zwykłego nierządu. Kto obroni innych przed kolejnym koszmarem, jaki serwuje p. Klaudia Jachira, szumnie zwanym programem satyrycznym. Na wszystkie pytania, chociaż zadane cyklicznie nie oczekuję odpowiedzi. I kończąc podpowiem, że " Wyborcza " na żywo - jest niestrawna, a na martwo jeszcze nie próbowałem. I niech tak zostanie.
 • po ostatnich deszczach dużo błota nazbierało się w naszym miłym miasteczku.
 • na odwrót, drugi jest dobry
 • Wanya, zainwestuj w polską klawiaturę
 • to szKODniki jeszcze dychają
 • powinno sie ich wszystkich wybić antypolskie świnie. .. .
 • Jacek Kurski jest z Pisu a Jarosław wręcz przeciwnie. To są bracia, którzy różnią się poglądami.
 • Zbigniew Kozłow "Na marsz wyrusza dzielny członek KOD-u Co komunistą i esbekiem był za młodu A ty maszeruj, maszeruj, głośno krzycz Niech żyje nam Wołodia Iljicz! Dziś cały KOD pełen nocnych jest polucji, Na samą myśl o wielkim wodzu rewolucji A ty maszeruj, maszeruj, głośno krzycz Niech żyje nam Wołodia Iljicz! Dziś wszystkie kwiaty, wszystkie ptaki, zioła, wszystkie drzewa, Cała przyroda o Leninie dzisiaj śpiewa. A ty maszeruj, maszeruj, głośno krzycz Niech żyje nam Wołodia Iljicz! Pewnego razu zapytała mnie dziewczyna Czemu tak mało przypominasz mi Lenina. Dziś w telewizji nie wystąpi Jon Bon jovi Bo cały program poświęcony Leninowi. Dziś w Poroninie żyje jeszcze taki baca Co Leninowi zsiadłym mlekiem leczył kaca. Kiedy do łóżka wpycha tobie się dziewczyna Wykopsaj ją i weź za dzieła się Lenina Dziś w Poroninie rosną jeszcze takie drzewa, Pod które Lenin kiedyś chodził się odlewać. A ty maszeruj, maszeruj, głośno krzycz Niech żyje nam Wołodia Iljicz!"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MarekChrapan(2016-11-04)
 • Powinni nazywać się nie KOD ale KON komitet obrony nakładu
Reklama