UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ładna defilada, fajna zabawa dużych chłopców - ordery i uśmiechy :) PS. coś nowego w sprawie totalnej hmmhmm na SOR'ach i szpitalach w Polsce. Dlaczego tzw. władza chce zniszczyć sygnalistę, szanowanego pułkownika WP z konkretnym, nienagannym stażem na chirurgii, zamiast wziąć się za sprawcę, którego sama stworzyła i młodzież zarabiającą grube bańki z naszej kasy? PS. ciężko się pisze na portelu, prawie jak w PRLu
  • Pozmieniało się, oddział otworzyli jak kaczyński wyszedł ze szpital, bo specjalnie dla niego pół zamknęli. Witek zabrała po 2 latach męża z oiomu, możliwe że w końcu będzie musiała za to zapłacić. Karczewski już nie pracuje na urlopie i nie zarabia już 400 tyś. Szydło już matki do szpitala limuzynami sop nie wozi.
Reklama