UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kobieto nie pompuj się tak. Mierzi nas ta hala. Temat zamknięty hala sportowa jakimś cudem znalazła się na liście. Niestety budżet 1,2 mln przekracza możliwości BO. Bo głosowano też na inne projekty.
  • Czytelniku podpisz się nazwiskiem a nie chowasz głowę jak tchórz, wyjaśniam ponownie, są wątpliwości więc należy to wyjaśnić mam do tego prawo, i nie hala tylko boisko a to różnica, masz dzieci? gdzie chodzą do szkoły z boiskiem czy bez. Masz wnuki gdzie chodzą do szkoły z boiskiem czy bez, Tych co krytykują że boisko w szkole 23 jest niepotrzebne pytam gdzie chodzą wasze dzieci z boiskiem czy bez nie wstyd wam że dzielicie najmłodszych na lepszych i gorszych czy tak wychowujecie swoje potomstwo, tak jak sami zostaliście wychowani. Szczyt bezczelności i chamstwa w ten sposób oceniać przydatność boiska dla dzieci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    11
    Nowak Teresa(2022-09-30)
  • @Nowak Teresa - Szczyt bezczelności galopującej to oczekiwanie wybudowania boiska z budżetu obywateli. Bo Ty lobbujesz za swoimi a reszta ma inne zdanie. Więc w nosie mamy boisko. BO nie jest od spełniania życzeń szkół.
  • @Nowak Teresa - Dzieci chodzą na rolki, łyżwy. To nie jest gorsze zajęcie niż na boisku. Są półkolonie w czasie ferii i w czasie wakacji. Jeżeli ktoś nie zauważył akcji zbierania podpisów na lodowisko? rolkowisko, to nie znaczy, że jej nie było. Boisko jest ważne, jednak nie jest jedynym i najlepszym sposobem dbania o rozwój fizyczny i społeczny dzieci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    Ludwika(2022-10-01)
  • @Ludwika - Nie mam nic przeciwko rolkowisku, ale lodowisko już mamy, tor kalbar jest a boiska nie ma, ja chcę tylko sprawdzić rzetelność wyników, a to kolejny przykład : oferent podał cenę na wykonanie tej tafli 400.000 ważną do 31.05.2023 r. to dlaczego to zadanie zostało wycenione na 500.000 zł co się stało z kwotą 100.000 zł Skan tej oferty jest na stronie UM jako załącznik do zadania, można to sprawdzić
  • @Ludwika - Nie mam nic przeciwko rolkowisku, lodowisko mamy tor Kalbar też jest a boiska nie ma, Ja chcę tylko sprawdzić rzetelność podanych wyników zwłaszcza że są wątpliwości a to kolejny przykład oferent podał cenę wykonania tej tafli 400.000 zł, to dlaczego wpisana jest kwota 500.000 zł Oferta jest ważna do 31.05.2023 r. łatwo można się zmieścić w tym terminie. Co się stało z kwotą 100.000 zł Skan tej oferty jest dołączony do projektu można to sprawdzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Nowak Teresa(2022-10-01)
  • Lodowisko mamy przez pół, roku (chyba jedyne miasto w okolicy), co mozna sprawdzić. Kotrzystanie z toru kalbar zależy od pogody. Z lodowiska/rolkowiska mogą korzystać wszyscy, niezależnie od wieku - nie tylko uczniowie. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Ludwika(2022-10-01)
  • @Nowak Teresa - Nie ma żadnych wątpliwości. Tylko na siłę próba wywołania sensacji. Podobnie jak zadanie pt. rolki i jego realizacja może wynieść 500tys. tak samo realizacja hali poddana pod przetarg w 2023 wynieść może i 1,5mln wtedy wyszłoby, że źli Wykonawcy próbują naciągnąć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Darecki42(2022-10-03)
  • Naprawdę, nie ma boisk w Elblągu? Proponuję policzyć tylko ORLIKI. Tylko najpierw zmniejszyć dawki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Irek_22(2022-10-04)
  • @Nowak Teresa - Chamska to jest Pani niestety...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Nie dla finansowania szkół z(2022-10-04)
  • @Nowak Teresa - Przegrałaś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Helikopter(2022-10-04)
Reklama