UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja ubolewam, że musiałem mieć z tą Panią zajęcia. Zdecydowanie zbyt dużo coachingowego chłamu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    4
    Pepega(2021-06-26)
  • @Pepega - No nie wiem -, a byłeś, widziałeś - no możliw, możliw, ale tego, że co, że za dużo coachinguje ? no nie wiem, masz lepszą coachę? No weź przestań bo zaraz wyskoczę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    Kaśka ale nie gruba(2021-06-26)
  • @Pepega - i użalania się nad tym jak ciężko jest gadać do monitora
  • @Kaśka ale nie gruba - Tak, za dużo coachinguje. Po jej zajęciach można odnieść wrażenie, że rozmawiając z kimś broń Boże nie można podrapać się po nosie bo zaraz Ciebie wezmą za kłamcę. Wmawia ludziom jak siedzieć i patrzeć na innych, żeby sobie czegoś nie pomyśleli. Błagam, ile osób się zastanawia przy rozmowie z inną osobą jaki typ osobowości ma ta osoba. Co ja mam myśleć o człowieku, który całe 90 minut zajęć marnuje na czytanie testu osobowości, którego potem jak się okazuje z łatwością można znaleźć w Internecie wraz z opracowaniem albo traci czas na mówieniu o tak oczywistych rzeczach jak odpowiedni ubiór podczas rozmowy o pracę? Żaden człowiek po studiach chyba nie jest tak głupi żeby iść na rozmowę kwalifikacyjną w dresach. .. Jeszcze żeby poruszone tematy w jakimś stopniu dotyczyły naszej branży. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    Pepega(2021-06-26)
  • @Pepega - Pozdrowienia dla Jasia salmonowicza
Reklama