UWAGA!

Mikołajki w Bajlandii

2010-12-04
Aktualizowany 2010-12-05 14:00
Mikołajki w Bajlandii
Fot. nadesłane.

Już w poniedziałek (6 grudnia) zapraszamy na otwarcie Centrum Zabaw dla Przedszkolaków Bajlandia, przy ul. Kochanowskiego 11 w Elblągu. Nasze Centrum zostało zaprojektowane przy pomocy projektantów holenderskich, specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 2-6 lat oraz ich opiekunów. Pomysł i część urządzeń zaimportowano z Holandii która jest jednym ze światowych liderów na rynku konstrukcji zabawowych dla dzieci. Sprzęt użyty do wyposażenia jest w 100% nowy i charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim wykonany jest zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa. Całe wyposażenie posiada Certyfikaty Unijne CE.

Poprzez bardzo uważny dobór personelu staramy się służyć każdemu klientowi w sposób, który zyska jego zadowolenie. W naszej „BAJLANDII DLA PRZEDSZKOLACZKÓW” 100% personelu posiada wykształcenie wyższe, w części pedagogiczne z doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Szczególną uwagę poświęcamy dostarczaniu rozrywki w bezpiecznej, miłej i kulturalnej atmosferze wesołej zabawy. Z pomocom holenderskich projektantów wystrój Centrum Zabaw został tak opracowany, żeby wrażenia wizualne, dobór kolorów, światła i muzyki pobudzały w dzieciach wrażenia artystyczne.
       Ze względów praktycznych Centrum Zabawowe zostało podzielone na dwie części. Pierwsza część to nowoczesne Centrum Zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym zapewniające dzieciom rozwój fizyczny i umysłowy. Z tej części przedszkolaczki mogą korzystać w cenie wejścia do centrum liczonej za godzinę zabawy. W skład tej części wchodzi między innymi duży dmuchany ogród zoologiczny gdzie dzieci mogą korzystać z szeregu atrakcji takich jak: dmuchany domek, podwójny mostek ze zjeżdżalniami i szeregu nadmuchiwanych zwierzątek i roślinek na które dzieci mogą się wspinać i skakać bez ograniczeń na nadmuchiwane podłoże bez obawy nabawienia się kontuzji. Innym urządzeniem dostępnym w tej części Centrum Zabawowego jest park linowy dla przedszkolaczków. Dzieci mogą korzystać z tego urządzenia na dwóch poziomach oferujących ćwiczenia zręcznościowe takie jak: drabinki, kładki, wiszący most linowy, tor przeszkód z kolorowymi bryłami geometrycznymi i równoważnią, zjeżdżalnią do basenu z tysiącami kolorowych piłeczek, kręte tunele zakończone pokaźnych rozmiarów śmigłowcem do którego można wejść pokonując po drodze szereg przeszkód wyrabiających sprawność fizyczną dzieci na koniec batut na którym można skakać aż do nieba. Następnym urządzeniem tej części Centrum Zabawowego jest Wielofunkcyjna Altana wypełniona tysiącami kolorowych piłeczek. W górnej części altany znajduje się platforma na którą można się dostać na dwa sposoby, wspinając się kolorową kładką, albo mini skałką wspinaczkową. Po osiągnięciu celu dziecko ma do wyboru zjazd z platformy miękką mini zjeżdżalnią na miękkie podłoże albo skok do altany z piłeczkami. Obok altany znajduje się kolorowy domek wykonany z bezpiecznego miękkiego materiału, pokryty postaciami z bajek do którego lubią zaglądać dziewczynki. Chłopców interesuje bardziej zamek, który stoi w sąsiedztwie. Można do niego wejść wrotami głównymi albo bocznym wejściem. W zamku można się wspiąć na mini basztę albo zjechać do fosy mini zjeżdżalnią. W opisywanej części Centrum Zabawowego znajduje się jeszcze tor przeszkód składający się z czterech połączonych urządzeń sprawnościowych. Urządzenia te dzieci bawiąc się w grupie z rówieśnikami mogą same dowolnie konfigurować jak klocki, dzięki czemu zabawa ta kształtuje u przedszkolaczków zdolności plastyczne. Ze względu na rozmiar zabawa ta wypracowuje u dzieci umiejętności zabawy w grupie.
       W opisywanej części zabawowej „BAJLANDII DLA PRZEDSZKOLACZKÓW” rozstawione są krzywe zwierciadła zniekształcające w zabawny sposób przeglądające się w nich dzieci, wywołując radość i salwy śmiechu. Każde ze zwierciadeł jest oprawione w kolorową ramę przypominającą postać z bajki. Przy każdym z opisanych urządzeń znajdują się wygodne kanapy, z których dorośli mogą obserwować swoje bawiące się dzieci. W Centrum Zabawowym znajduje się 60” TV, na którym dzieci mogą oglądać programy dla najmłodszych. Cały teren naszej „BAJLANDII DLA PRZEDSZKOLACZKÓW” pokryty jest siecią internetu bezprzewodowego i na prośbę gości posiadających ze sobą własny sprzęt, obsługa udostępni hasło.
       Zadbaliśmy także o podniebienia naszych gości wyposażając Centrum Zabawowe w mini bar z wygodną kawiarnią. Można tam wypić dobrej jakości kawę z nowoczesnego ekspresu ciśnieniowego, smaczną herbatę, gorącą czekoladę lub sok wyciśnięty prosto ze świeżych owoców cytrusowych do których można zamówić ciepłą, pyszną szarlotkę. Można też zjeść szybki, gorący posiłek składający się z gorących nugatów drobiowych, hod-dogów, zapiekanek i frytek. Dla osób na diecie oferujemy całą gamę sałatek i surówek oferowanych prosto z nowoczesnego baru sałatkowego. Mini bar oferuje też świeże ciasto i słodycze jak również zimne napoje.
       Druga część Centrum Zabawowego dla dzieci w wieku przedszkolnym „BAJLANDIA DLA PRZEDSZKOLACZKÓW” to bajeczny mini lunapark. Ta część jest wydzielona z obiektu barierkami i dodatkowo płatna za każdą przejażdżkę na wspaniałych, bajecznych urządzeniach. W skład lunaparku wchodzi tor z samochodzikami wydzielony barierkami na parterze Centrum Zabawowego. Do dyspozycji gości są tam cztery samochodziki, każdy w innym kolorze. Samochodziki te jeżdżą świecąc kolorowymi światłami. Jazda polega na uniknięciu zderzenia pomiędzy samochodzikami. A jeżeli dojdzie do zderzenia to samochodzik odbija się od przeciwnika miękkim zderzakiem wywołując u kierowców salwy śmiechu. Są to jedyne urządzenia w Centrum Zabawowym, z których za dodatkową opłatą mogą korzystać zarówno dzieci jak i rodzice. Na piętrze Centrum Zabawowego za barierkami znajdują się pozostałe urządzenia mini lunaparku. W ich skład wchodzi karuzela „KOSMICZNE ORŁY”, która na pokład zabiera w czterech gondolach ośmioro dzieci. Karuzela obraca się z dziećmi naprzemiennie unosząc i opuszczając gondole. Podczas podniebnej podróży słychać szum silników „KOSMICZNYCH ORŁÓW”, które mrugają kolorowymi światełkami. Podczas lotu dzieci mogą strzelać z pokładowych działek. Obroty karuzeli przystosowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym. Następnym urządzeniem lunaparkowym jest „BAJKOWA KOLEJKA” składająca się z sześciu połączonych ze sobą jednoosobowych wagoników przypominających postacie z bajek. Kolejka porusza się z dziećmi po torach. Trasa kolejki biegnie pomiędzy wzgórzami, pokrytymi tropikalnym lasem. W lunaparku znajduje się również karuzela „WESOŁE PODUSZKOWCE”. Karuzela ta zabiera w sześciu gondolach nawet dwanaścioro dzieci. Tak jak jej poprzedniczka, podczas podróży z dziećmi obraca się naprzemiennie opuszczając i podnosząc gondole z dziećmi na potężnych sześciu ramionach świecąc wesoło kolorowymi światełkami.

 

Również prędkość tego urządzenia przystosowana jest do podróży z dziećmi w wieku przedszkolnym. Ostatnim urządzeniem lunaparku jest „PIRACKI OKRĘT”, który na pokład zabiera czworo dzieci. Okręt ten pod pełnymi żaglami pokonuje z załogą spienione fale, świecąc dziarsko kolorowymi światłami nawigacyjnymi. Załoga okrętu ma do obrony armatę, z której podczas rejsu może ostrzeliwać przeciwnika.
       Na wybór powyższych urządzeń, oraz sposób adaptacji naszego lokalu, w głównej mierze miało wpływ bezpieczeństwo dzieci korzystających z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do wspaniałej i bezpiecznej zabawy!


       -------------------- Reklama -----------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej