UWAGA!

Młodzi w Centrum: Kolędnicy na ulicy

Elbląg, Nieformalna grupa "Młodzi w Centrum" zaprasza do wspólnego kolędowania podczas tegorocznych Świątecznych Spotkań Elblążan, by razem stworzyć wyjątkowy klimat uroczystości. A tak było w zeszłym roku.
Nieformalna grupa "Młodzi w Centrum" zaprasza do wspólnego kolędowania podczas tegorocznych Świątecznych Spotkań Elblążan, by razem stworzyć wyjątkowy klimat uroczystości. A tak było w zeszłym roku. (fot. AD)

Jesteś znudzony szarą rzeczywistością? Chcesz zrobić coś ciekawego? Dołącz do nas! Nieformalna grupa "Młodzi w Centrum" zaprasza na spotkanie organizacyjne poświęcone przygotowaniu wspólnego kolędowania, organizowanego przy okazji zbliżających się Świątecznych Spotkań Elblążan.

Tak jak w poprzednim roku, grupa chce nadać imprezie szczególną atmosferę. Za priorytet stawia sobie aktywizację mieszkańców, a także ożywianie prawdziwego ducha radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
       - Śpiewamy i gramy z głębi serca w myśl zasady "śpiewać każdy może" - zachęca Kamil, inicjator tegorocznego spotkania młodych - Inicjatywy organizowane przez Młodych to niepowtarzalna okazja do nabycia nowych doświadczeń i nawiązania nowych znajomości więc gorąco zapraszamy!
       Chcesz dołączyć do organizacji wydarzenia? Przyjdź 5 listopada (piątek) o godz.16 do siedziby Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Stefczyka 7/8, I piętro). Dodatkowych informacji udziela Kamil Zimnicki, e-mail: Kamil_Monk121@wp.pl.
      
      
Małgorzata Prokopowicz, Centrum Organizacji Pozarządowych
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama