UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • @StefanK - O ile wiem to palenie papierosów w miejscu publicznym jest zabronione, spożywanie alkoholu też jest w miejscu publicznym zabronione. Hmmm. .. .. ciekawe kiedy i gdzie byłeś w Niemczech? Od wielu lat nazjeżdżało się dziadostwa z różnych krajów i zrobił się w Niemczech totalny syf, w szczególności w dużych miastach, także kolego nie ma, co chwalić !!!
 • Że co? Palenie papierosów na ulicy w Niemczech jest zabronione? Ty człowieku weź przestań już bajki opowiadać albo pojedź i sam zobacz. Zakaz masz w takich miejscach jak np. dworce kolejowe gdzie masz wyznaczone specjalne miejsca dla palaczy. Tak samo z alkoholem w Niemczech możesz pić na ulicy i nawet na dworcu. Pojedź i sam zobacz albo chociaż przynajmniej zapytaj wuja google a nie w opowieści z mchu i paproci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  StefanK(2019-12-09)
 • @StefanK - - "Zakaz masz w takich miejscach jak np. dworce kolejowe gdzie masz wyznaczone specjalne miejsca dla palaczy. "- Czytasz, co piszesz? Czyli zakaz jest, z tym tylko, że są miejsca wyznaczone !!! To jest zakaz, czy nie ????
Reklama