UWAGA!

Młodzież walczy z wandalami

Elbląg, Młodzież zamaluje oszpecone ściany
Młodzież zamaluje oszpecone ściany (fot. PS).

241 uczniów z trzynastu szkół średnich weźmie udział w akcji „Kolorowa Tolerancja”, polegającej na zamalowaniu wulgarnych napisów czy zwykłych bohomazów na murach. W piątek, 9 października w godz. 12-16 młodzież pomaluje 649 m2 ścian budynków.

Od trzech lat uczniowie angażują się w akcję usuwania aktów wandalizmu. Jak informuje Urząd Miejski w Elblągu, z roku na rok frekwencja jest znacznie wyższa. Blisko 60 osób więcej niż w roku ubiegłym przyłączyło się do akcji.
       Aktualnie do akcji zgłosiło się pięciu zarządców w tym: ZBK, F.H-U „MK”, MSM „Zrzeszeni”, ESM „Sielanka”, SM „Zakrzewo”. Na podstawie ich zgłoszeń do zamalowania przeznaczono 649 m2 ścian.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Szkoda tylko, że nie dopasowują koloru farby do ściany budynku:p Ale i tak lepsze to niż te napisy, które za tydzień i tak znów się pojawią
 • Wzieli by śie lepiej za łapanie tych wandali, a nie. ..
 • a ty wziąłbyś się za naukę poprawnej pisowni, a nie. ..
 • Debilna akcja, to powinni robić ci, ktorzy to namalowali. normalna mlodziez sprzata po chuliganach, w polsce, normalny obywatel zawsze będzie mial gorzej.
 • A w jakim wieku są Ci chuligani ? Co robią ? Młodzież posprząta po swoich kolegach ! 1 Nie rzadko z tej samej klasy. Wielu z nich wie kto to namalował i co tam jest napisane. Popieram takie akcje, milczą, nie donoszą na kolegów, akceptują taki stan rzeczy, to niech zamalowują. Najlepiej co miesiąc i to za swoje pieniądze !!!
 • No i fajnie. Przygotowali podkład do malowania debilom ze sprayem. Bo w tych miejscach na pewno ponownie pojawią się idiotyzmy w wykonaniu półgłówków.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  krzysio(2009-10-10)
 • prawda krzysio !!
Reklama