UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To jednak ty nic nie rozumiesz i nic nie zauważyłeś że żyjemy w innym kraju, ty za pewne czekasz na dyrektywy co i jak robić a oni za to będą z naszych składek finansować sobie swoje etaty i wypłacać po 800% premii, czy to że zapłacili za Poznań ponad 7 baniek to ze swoich czy z naszych pieniędzy? a kto w tym wypadku nie dopełnił obowiązków, zrozumiałbym gdyby pracowali społecznie ale oni są na etatach, ciekaw jestem kiedy widziałeś na swoim ogrodzie instruktora z okręgu, on na pewno Cię obroni gdy miasto będzie likwidować działki, ciągle wszyscy się powołują że miasto zabierze a znasz przypadek że zabrało i nie zapłaciło, a jeżeli znasz to kto wziął kasę za tereny ogólne, może to ty gdzieś macasz palce w tym nieuczciwym interesie, pozdrawiam
  • Można tak bez końca. .. dziad swoje, a baba swoje. Ja mam takie przekonanie, że wszyscy działkowcy to jedność, a nie jakieś małe księstwa w kraju. Właśnie władzy o to chodziło, aby rozwalić monopol PZD na zarządzanie ogrodami i wprowadzić przepisy dopuszczające powstawanie lokalnych stowarzyszeń ogrodowych wyodrębnionych z PZD. Te małe księstwa będą pożerane stopniowo przez gminy, które ratując sie przed bankructwem finansowym tylko czekają na okazję, aby sprzedawać grunty na cele komercyjne. Budżet państwa też od wielu lat jest ciągle dziurawy, a gruty to wielkie pieniądze. Jak nie chcesz widzieć takiej przyszłości wyodrębnionych ogrodów, to bierz sobie na swoje sumienie krzywdę jaka dotknie działkowców, którzy z niewiedzy przytakiwali za wyodrębnieniem.
Reklama