UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Można tak bez końca. .. dziad swoje, a baba swoje. Ja mam takie przekonanie, że wszyscy działkowcy to jedność, a nie jakieś małe księstwa w kraju. Właśnie władzy o to chodziło, aby rozwalić monopol PZD na zarządzanie ogrodami i wprowadzić przepisy dopuszczające powstawanie lokalnych stowarzyszeń ogrodowych wyodrębnionych z PZD. Te małe księstwa będą pożerane stopniowo przez gminy, które ratując sie przed bankructwem finansowym tylko czekają na okazję, aby sprzedawać grunty na cele komercyjne. Budżet państwa też od wielu lat jest ciągle dziurawy, a gruty to wielkie pieniądze. Jak nie chcesz widzieć takiej przyszłości wyodrębnionych ogrodów, to bierz sobie na swoje sumienie krzywdę jaka dotknie działkowców, którzy z niewiedzy przytakiwali za wyodrębnieniem.
  • Uważam że jesteście w błędnym rozumowaniu, dotychczasowy masowy system zarządzania ogrodami działkowymi jest dla aparatu PZD wygodny i korzystny, mamy szanse przejąć sprawy w własne ręce wyzwólmy się w końcu z manipulacja nam ci co tego nie widzą i nie czują przecież mają możliwość pozostania w dawnych strukturach, nie mamcie nas że w jedności siła to już przerabialiśmy, według mnie twardo do przodu ustawa daje nam szansę, zobaczcie jak aparat PZD broni ogrody przed wyodrębnieniem się o przecież to oni opracowali projekt obywatelski a teraz uważają go za zły ? D z i ł k o w c y przejrzyjcie na oczy, pozdrawiam czynny działacz w ostatnich 40 latach, pozdrawiam
Reklama