UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • realna inflacja to 31,4%. podziękujmy za nią pisowcom. im i ich rodzinom inflacja do portfeli nie zagląda. uwłaszczyli się z klerem przez osiem lat na Polsce i Polakach.
  • ta, bo niekontrolowany dodruk z powodu kowida nie miał na inflację najmniejszego wpływu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    Jacyna(2023-03-10)
  • Masz coś do mojego kanarka? To jego wina tak? Bo ja jestem pisowcem popieram PiS głosuje na PiS ? Najlepsze że kto by nie rządził, jak się cofnie o te 8 lat to jazda na platformę i tak dalej aż do początku portELu...
  • Może coś konkretnie a nie tylko pomówienia i kłamstwa. Szykuj się na kolejne 4 lata rządów PIS. Co ty biedaku wtedy zrobisz.
  • Chyba razem z Leszczyna i Kidawa- Błońska razem liczyliscie geniusze ekonomiczni. Wszystko wina PIS, nie otwieraj lodówki bo Jarek wyskoczy.
  • @Dtw - @ Dtw- nie jest ekonomistką, ale potrafię liczyć. Rok 2016 płaciłam za mieszkanie 602 zł, obecnie 948 zł. Ta sama ilość osób, oszczędne gospodarowanie wodą. To chyba jest inflacja znacznie przekraczająca tą „ rządową”. Radzę od czasu do czasu obejrzeć informacje ze stacji pozarządowych, może wówczas otworzysz oczy i bardzo się zdziwisz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    6
    starsza pani(2023-03-10)
  • @starsza pani - ty "starsza pani" bez tandetnej demagogi mi tutaj, twój rudy idol już nie wróci do steru, no chyba że ten cymbał że wschodu Polskę najedzie i posadzi go na fotelu premiera jako zaufanego i sprawdzonego
  • Jeśli jest rudy idol, jak określisz kreaturę, która jest twoim idolem.
  • głabie inflacja to pokłosie wojny i przygłupie wynosi około 17%
  • Śmiem twierdzić, że pokłosiem twojego odpału jest za mała dawka tabletki.
  • 17% w TVP, bo wiadomo - partyjna. Naprawdę inflacja ponad 40% i teraz po podwyżce prądu mocno rośnie.
  • @Dtw - jeszcze kolejne 4 lata PIS i kościół całkowicie zniknie z Polski.
  • To nie tylko wina samego pisu, nie interesujecie sie na co glosuja w euro parlamencie jak i w naszym sejmie. Wszyscy do tego przylozyli reke.
Reklama