UWAGA!

Nagroda „Najlepszy z najlepszych”

Warmińsko-Mazurski Urząd Marszałkowski przyjmuje zgłoszenia do nagrody ,,Najlepszy z najlepszych” przyznawanej osobom, które poprzez swoje sukcesy promują Warmię i Mazury w Polsce i na świecie.

Laur ,,Najlepszy z najlepszych” przyznawany jest co roku osobom, instytucjom i firmom, osiągającym ogólnopolskie lub międzynarodowe sukcesy i w ten sposób promującym województwo warmińsko-mazurskie w kraju i na świecie. Zgromadzone kandydatury do nagrody grupowane są w kategoriach, np. sport, kultura, nauka, biznes, wolontariat (w zależności od kategorii zgłoszeń). W każdej kategorii Kapituła Konkursu wyłoni pięciu laureatów.
       Zgłoszenia przyjmowane są w formie pisemnej lub elektronicznej na formularzu zgłoszeniowym (do pobrania na stronie www.warmia.mazury.pl) do Gabinecie Marszałka (ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn) do 31 grudnia 2009 r.
       Na początku 2010 r. odbędzie się Gala – Laur „Najlepszym z najlepszych”, podczas której marszałek Jacek Protas wręczy laureatom pamiątkowe statuetki i dyplomy, nazwiska laureatów zostaną też wpisane do Księgi Pamiątkowej.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama