UWAGA!

Najlepszy weekend na zakupy w Ogrodach

2018-11-21
14:21
 
Najlepszy weekend na zakupy w Ogrodach

Ostatni weekend listopada to wstęp do przedświątecznej gorączki zakupów. W centrum handlowym Ogrody już od piątku 23 listopada będzie można korzystać z rabatów w ramach akcji Black Friday, a w niedzielę 25 listopada odbędą się cykliczne akcje: Bony za paragony i Pogotowie modowe.

Black Friday
       Czarny Piątek wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. To piątek po Dniu Dziękczynienia, który jest inauguracją przedświątecznego sezonu zakupowego. W tym czasie sklepy oferują atrakcyjne promocje, rabaty i akcje specjalne. W tym roku Black Friday przypada 23 listopada – to właśnie wtedy w centrum handlowym Ogrody będzie można skorzystać z najliczniejszych zniżek. Niektóre marki oferują też prezent do zakupów za określoną kwotę. Więcej informacji o planowanych rabatach na www.centrumogrody.pl.
      
       Bony za paragony
       To akcja odbywająca się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Na klientów Ogrodów czeka 500 bonów do wybranych sklepów, każdy na kwotę 20 zł. Aby otrzymać bon, należy w niedzielę 25 listopada w godz. 11.00-19.00 zarejestrować zakupy za minimum 100 zł w sklepach poza hipermarketem Carrefour lub za minimum 200 zł, gdzie wydatki w hipermarkecie Carrefour to kwota maksymalnie 100 zł. Jeden klient może odebrać nie więcej niż trzy bony. Regulamin promocji będzie dostępny w punkcie promocyjnym w dniu akcji oraz na stronie internetowej centrum.
      
       Pogotowie modowe
       Również w niedzielę 25 listopada – jak co miesiąc – na klientów CH Ogrody będzie czekać stylistka Ana Pelicana, która w godz. 12.00-17.00 udzieli bezpłatnych porad modowych. Wszystkie osoby, które chciałyby odświeżyć lub wręcz odkryć swój styl, mogą skorzystać z pomocy profesjonalistki. Tym razem Anę Pelicanę będzie można spotkać w salonach Mohito i Camaieu (oba sklepy na poziomie 0).
      

       ----- artykuł sponsorowany -------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej