UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mars007 Kto wciska taką ciemnotę. Można sobie trenować sporty walki. Jestem za. Ale osiąga się umiejętności po latach ciężkiej pracy. A i w tedy lepiej unikać konfrontacji. Powtarzam gamoniom co chcą sie zareklamować że samoobrony kobiet trzeba uczyć inaczej niż w stylu Karete tygrys 8.Uczyć odpowiedniego reagowania na sytuacje. I przedmioty które pomogą nam sie obronić. Ale główny nacisk trzeba położyć na ucieczke i jak unikac zagrozen. A oszołomy uczą chwytów. Co ja sie nie uda?A napady czesto są brutalne i z zaskoczenia. Nie wie o tym oszołom co wsiska kit i sprawia ze ktos poczuje sie pewny siebie nic nie potrafiąc. Drogie panie. Zadnego karate. Nogi za pas.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    8
    Mars007(2018-12-26)
  • Mars007 ty chyba nawet nie przeczytałeś artykułu. A o tym, czego uczyl prowadzacy to nie masz pojecia. Gdzies dzwonia, ale od ciebie daleko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    Pani mama(2018-12-26)
  • @Mars007 - miszcz powiedział, artykułu nie czytał
  • Mars007 @mleko - Mistrz. Chyba tak powinno sie pisać. Pan zaczął od 16 roku życia. Ja już miałem 10 lat za sobą. Wiec prosze mi wierzyć. Znam temat. A artykuł napisany w wiadomo jakim celu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Mars007(2018-12-27)
  • Byłam tylko niestety na kilku zajęciach ale napewno wrócę jak będą następne. Trenowałam kilka lat Aikido i wiem co to samoobrona. Pan Jakub super uczy unikania konfrontacji, odpowiedniego reagowania na sytuację, jak użyć przedmioty, które mamy pod ręką i jak dać kobiecie czas na ucieczkę. Dziwne, że Pan Mars007 udaje mądrego a nie wie czego uczy Pan Jakub :) może czas zagłębić się w temat a nie udawać wszechwiedzącego krytykującego samca i samemu siedzieć na 4 literach :) tylko pomóc :) pomoc zawsze się przyda :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Obserwatorka(2018-12-27)
  • @Mars007 - dla mnie jesteś miszczem, nie wart z tobą polemizować. inicjatywa jak najbardziej słuszna :)
Reklama