UWAGA!

Nauczyciele uczą się w sierpniu

Elbląg, Nauczyciele uczą się w sierpniu

15 pracowników Szkoły Policealnej im. J. Romanowskiej w Elblągu w dniach 26 i 27 sierpnia wzięło udział w szkoleniu „Project management - skuteczne zarządzanie projektami”.

Szkolenie to było kontynuacją, a zarazem ostatnim realizowanym ogniwem projektu „Wysoko wykwalifikowana kadra szkoły gwarancją na sukces zawodowy młodzieży w regionie”, realizowanego w ramach EFS, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX.
       Uczestnicy szkolenia uczyli się, jak w sposób przemyślany i bezpieczny planować i realizować projekty, mające na celu zwiększanie własnych kompetencji zawodowych i szeroko rozumiany rozwój szkoły.
       - Fakt udziału tylu pracowników daje szansę na podwyższenie skuteczności w pozyskiwaniu środków pozabudżetowych, w tym również unijnych - twierdzą autorzy projektu. - Jest również kamieniem milowym w procesie budowania i działania Zespołu ds. projektów, także skuteczną próbą ujednolicenia wiedzy i pojęć związanych z zarządzaniem projektowym.
       Prowadzący szkolenie Jarosław Ropiejko, trener z „Training & Development”, poprzez ćwiczenia w grupach przekazywał w sposób praktyczny wiedzę, która pozwoli definiować cele przyszłych projektów, a następnie mierzyć skuteczność ich realizacji.
       Jest to już ostatnie działanie, zamykające ten projekt, realizowany od września 2008 r. do sierpnia 2009 r., ale nie ostatnie z planowanych w tym obszarze w szkole.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Tytuł prezentacji na zdjęciu: "Wysoko wykwalifikowana kadra szkoły gwarancją na sukces zawodowy młodzieży w regionie". Miodkiem nie jestem, ale według mnie powinno być ". .. gwarancją sukcesu zawodowego młodzieży. .. ". Co na to poloniści?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niemiodek(2009-08-28)
 • brawo dla niemiodka:)) gwarancja plus dopelniacz, a nie wyrazenie przyimkowe:))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  polonistka(2009-08-28)
 • chociaz nie, mowiles dobrze - zwracam honor :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  polonistka(2009-08-28)
 • To ja układałam tytuł projektu. Zresztą, jak i cały wniosek projektowy. Jasne, że błąd, . .. .. ale uwierzcie mi -> Większe w życiu popełniałam błędy i żyję. Ogólnie uważam że projekt super, ludzie pokończyli znakomite uczelnie, świetne szkolenia i kursy. Mało kogo stać na takie. A na to szkolenie żadnej ze szkół po prostu nie stać w obecnych warunkach finansowych. A nas w Medyku tak. Pozdrawiam- BEATA W.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Beata Wrzosek(2009-08-29)
 • Beata, zakładam, że rzeczywiście projekt był super. Przepraszam, że się tak czepiłem, ale jakoś mnie to poraziło za zdjęcia, choć jakimś wyjątkowym purystą językowym nie jestem. Sam nie byłem pewien, dlatego poprosiłem o komentarz polonistów. Cóż. .. oby więcej takich projektów dla nauczycieli w naszym mieście :)) Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niemiodek(2009-08-29)
Reklama