UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • brawo PIS macie mój glos. dobrze tak tym nierobom. syn w 6 klasie wiecej w szkole godzin niż oni. w domu prace donowe. nauka na sprawdziany
 • Ta praca twojego dziecka i godziny w szkole to właśnie zasługa pis
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  10
  Otwórz oczy(2019-04-25)
 • Synowi każą uczyć się w szkole?Dziwni jacyś
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  3
  konduktorrrr(2019-04-25)
 • Prace domowe nie są spowodowane widzi misiami tylko przeładowanym systemem nauczania za to można podziękować pani Zalewskiej to ona układała ten program.
 • A co boisz się, że stracisz 500+ i będziesz musiała się ruszyc do roboty.
 • @mam - A co jest złego w pracach domowych ????? :) Dziś ludzie to chcą mieć wszystko gotowe, bez wysiłku i za nich najlepiej jak zrobić wszystko
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  mkmkmk(2019-04-25)
 • @mam - Ja swoją edukację skończyłam w 2006 r. , a szkołę podstawową w 1997 r. Doskonale pamiętam tamte czasy, wspaniałych nauczycieli, z pasją. Nigdy nie musiałam chodzić na korepetycję. A prace domowe zawsze były i nie uważam, że jest w tym coś złego. Dzieci muszą uczyć się przede wszystkim pracowitości. Problem polega na tym, że współczesny nauczyciel nie potrafi prowadzić lekcji albo mu się nie chce. Często dzieci relacjonując mi w domu przebieg lekcji mówią, że oglądały lekcję na tablicach interaktywnych. Po czym nauczyciel zadaje tylko pracę domową, nie dodając nic od siebie do odtworzonego z płyty CD filmu. Gdyby zabrać Wam te wszystkie wspaniałe narzędzia dydaktyczne i dać Wam tylko kredę i tablicę do dyspozycji, to większość z Was nie potrafiłaby przeprowadzić lekcji. Mówiąc więc o jakości polskiej szkoły, zacznijcie od siebie. Znam kilku nauczycieli, którzy ledwo zdali liceum i maturę. Następnie poszli na prywatne studia pedagogiczne, bo na państwową uczelnię się nie dostali. Więc jakimi oni teraz mają być nauczycielami. Nauczyciel powinien być człowiekiem inteligentnym i elokwentnym. A Wy swój poziom pokazaliście podczas strajku, obrażając uczniów i pozostały personel szkolny, który nie przystąpił do strajku!
Reklama