UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gdyby była tam winda to czy kamera na zewnątrz w jakikolwiek sposób pomoże ano nie pomoże. A dewastacji dokonują sami mieszkańcy lub ich goście. Nie wygląda mi to nawet na wejście na zabezpieczone, domofonem czy nawet zamkiem na kod a zachciewa się monitoringu.
  • Guzik wiesz, a się udzielasz. Okoliczni menele się schodzą do klatek. Czasami pomyśl, zanim coś napiszesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    znajooma(2021-11-10)
  • @znajooma - Nie wymagam od Ciebie logiki widząc drzwi otwarte na oścież. Menele się schodzą a tak ogólnie sama śmietanka towarzyską tam mieszka. Pomyśl zanim się odezwiesz w stylu menele to menele tamto.
  • Wiem co piszę. Myślę bardzo logicznie w przeciwieństwie do ciebie. Może nie sama śmietanka, ale normalni ludzie tam mieszkają. Widzę kto się tam schodzi dlatego piszę obiektywnie. Mebelstwo nawet ze Słonecznej przychodzi do toearzysxki spod kasztana i to właśnie to dziadostwo to robi. Odnośnie drzwi nie ma zgody ZBK na domofon. .Tak, że tobie radzę pomyśleć zanim kogoś obsmarujesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    znajooma(2021-11-11)
Reklama