UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na nadesłanej fotografii czytelnika mamy piękny przykład wysokiej kultury panującej w wolsce... Oczywiście, nieomal, wszyscy odpoczywający na Jeleniej Dolinie mieli ze sobą duże worki na śmieci i do nich pakowali to, co im pozostało po imprezce na świeżym powietrzu... Pomysł panów leśników może nie najszczęśliwszy... niczego niestety nie zmienia. Kulturalni inaczej i tak zostawią po sobie śmietnik... bo tak każe prawo naturalne i kanony kultury diskopolowej pińset plusowej. Dodajmy, że ów śmietnik pozostawią w nadziei, że dzięki temu mniej zapłacą za wywózkę śmieci z ich świętego miejsca zamieszkania. zAment.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    9
    GłębokaMyśl(2022-05-16)
  • @GłębokaMyśl - Dodam, że Ci ludzie biorą udział w wyborach, no i wybierają - też śmieci.
  • @GłębokaMyśl - Pan elokwentny znowu dał znać o sobie. Sugeruje, że wie co i jak z tym byciem kulturalnym, tyle że sam nie lata zbyt wysoko. Kultura różne ma oblicza. W tym poście jej nie zauważyłem.
  • @GłębokaMyśl - Jak zwykle. Płytka myśl z głębokiej d.... Patointeligencja !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Prawda(2022-05-16)
  • @GłębokaMyśl - Moje obserwacje są zgoła odmienne. Największą trzodę zostawiają judzie którzy poruszają się autami które nie współgrają z discopolowym pińcet plusem. Bo im wolno. To samo w samolocie w biznes klasie. Najmniej foteli a na podłodze więcej śmieci niż w ekonomicznej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    tratata12(2022-05-16)
  • @tratata12 - Pamiętaj - diskopolak, to nie kwestia zamożności a świadomości.
  • @Np. - A bycie przemądrzałym to stan umysłu jest ?
  • @Np. - Zapanuj nad swoją. Wszystkie rozumy zjadłeś ? Co ci daje prawo do szydzenia z innych ?
  • Napisz ile trzeba rozumów zjeść by wiedzieć, że swoje śmieci z lasu się zabiera. Nie jest niczym złym szydzenie z ludzi bez sumienia i zasad - leśnych śmieciarzy, leśnych i polowych podpalaczy, czy cwaniaków politycznych i innych takich. Z Porządnych ludzi nie szydzę, a szanuję.
  • @Np. - Nic nowego zwolennicy po potrafią tylko obrażać, taki stan umysłu. Śmieciarzami są wyborcy różnych partii. Na największy brak kultury pokazują zwolennicy po i lewactwo. Np to taki typowy przykład. Wyższa s.. niż coś tam. Bez szacunku dla takich typów.
  • "Pan elokwentny znowu dał znać o sobie. " GM serdecznie dziękuje za potwierdzenie trafienia komentarzem do pustej główki. Wygenerowany skowyt w pełni satysfakcjonujący.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    GłębokaMyśl(2022-05-17)
  • @W1T1 - Po pierwsze: Nie jestem lewakiem i zwolennikiem PO. Jestem zagorzałym przeciwnikiem szkodników ludzkich i cwaniaków żyjących czyimś kosztem. Co wy, wspaniali prawicowcy zrobiliście z Polską? Jakie zadłużenie kraju co z inflacją, przemysłem, obiecywanym godnym życiem ludzi? Brakuje mi słów by ludzi, którzy do tego doprowadzili, odpowiednio nazwać. Brak słów.
Reklama