UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Polsce księżą mogą gwałcić, ukrywać dowody, mataczyć, kłamać w żywe oczy, być sędziami we własnych sprawach i nawet w obliczu oczywistych dowodów włos im z głowy nie spada. Są wyjęci spod prawa, przyzwoitości i norm społecznych. Kościół zbudował sobie przez lata w Polsce państwo w państwie i od dawna religia oraz moralność są dla kleru tylko zasłona dymną, żeby ukryć prawdziwy cel jego działań: walkę o pieniądze, władzę i wpływy. Tuszowanie pedofilii także temu służy bo po pierwsze bezkarność księży wzmacnia w nich poczucie wyjątkowości instytucji do której należą, po drugie ukrywanie pedofilii pomaga zachować dobry wizerunek kościoła, niezbędny w walce o kasę i władzę.
  • Niestety to smutna prawda co piszesz, czuje sie oszukany przez kler.
Reklama