UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Zbyszek 1 - "A mi dobrze sie zyje"- ciekawe komu to zawdzięczasz? dla jednego co mu dobrze musi setka być takich co im bardzo niedobrze żyje i ich się doi - taki to kraj.
  • Mi sie wydaje,ze sobie zawdzieczam dobrze samopoczucie,przepracowalem 47 lat I dalej pracuje,poznalem co to lewacka bieda,dranstwo,oszustwo,lajdactwo I jakby nie patrzec,mam skale porownawcza do tego co bylo,a co dzs jest w Posce I ciesze sie z tego co jest,daj Bog zeby tylko takie problemy byly z pietruszka I marchewka czy maslem.Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Zbyszek 1(2020-01-08)
  • @Zbyszek 1 - a jednak pracowales i pracujesz za te znienawidzoną powojenną i trzecia RP tylko ze nie ty jeden i wszyscy tak mieli nie pluli jak dzisiaj PiS na te czasy gdzie mamy i ojcowie w pocie czola odbudowali ten kraj. .. a teraz krzywonogi chodzi i po trzydziestu latach ciaglej odbudowy i budowy nowej, wolnej polski mamy pelno UBEkow, SBkow i walczymy nadal z komuna. .. o przepraszam razcej z duchami i wyimaginowanymi wrogami gdzie kulawy poprzyklejal nalepki na plecach i wytyka palcami sklocajac i napuszczajac na siebie rodakow. .. tfu tchorz i niegodziwiec gdzie z bochatera Walesy zrobil UBeka a z Prokuratora stanu wojennego PZPR bochatera i obronce opozycjonistow. .. komus na dekiel oi to ostro padło. ..
Reklama