UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wracam ze sklepu: masło 6.99,5.99 poco te brednie pisać o chwilowym dostępie do promocyjnego 3x3.99? i tak trzeba na raz zapłacić prawie 12 zł, bo za 3 kostki na raz i często nie ma. CENA REGULARNA mnie interesuje a nie wyprzedaż w dyskoncie. PISOWSKIE oszuściki.
  • Taka polityka Pis. Tak jak sprzedaż aut w 2019 roku. Pomylona z rejestracją aut na dealerów. Gdyby nie zarejestrowali auta do bodajże września 2019 później już by go nie zarejestrowali wcale bo nastąpiła zmiana norm dotyczących środowiska. Więc dealerzy masowo rejestrowali (nie kupowali) nowe auta, które dopiero trafiają do sprzedaży. A Pis zrobił propagandę, że Polacy kupują nowe auta bo taki dobrobyt. Tak samo z tym masłem po 3.33 pln.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Tomasz85(2020-01-08)
  • Taka polityka Pis. Tak jak sprzedaż aut w 2019 roku. Pomylona z rejestracją aut na dealerów. Gdyby nie zarejestrowali auta do bodajże września 2019 później już by go nie zarejestrowali wcale bo nastąpiła zmiana norm dotyczących środowiska. Więc dealerzy masowo rejestrowali (nie kupowali) nowe auta, które dopiero trafiają do sprzedaży. A Pis zrobił propagandę, że Polacy kupują nowe auta bo taki dobrobyt. Tak samo z tym masłem po 3.33 pln.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Tomasz85(2020-01-08)
Reklama