UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wracam ze sklepu: masło 6.99,5.99 poco te brednie pisać - Brednie łajzo piszesz, bo przed chwilą kupiłem masło po 3,33 zł za sztukę, z tym tylko, że przy kupnie trzech kostek, chyba nie ma w tym problemu? Ludzie nie łgajcie, każdy człowiek zaradny jest w stanie kupić artykuły za wcześniejszą cenę. Niech dalej trollują ci, co Polskę już dawno sprzedali.
  • A na _uj mi 3 kostki masła?? Skoro potrzebuję 1?? Mam kupić 3 bo taniej wydać 9.99 pln, i dwie oddać (tylko kto weźmie) lub wyrzucić - zamiast jednej za 5.99 pln?? Nie marnujmy jedzenia kupujmy tyle ile potrzebujemy, nie dajmy się zwieść tym niby promocją. Promocja działa tak: idziesz do sklepu tylko po chleb, ale jest promocja serek 2+1 gratis, więc zamiast wydać ok. 3pln na chleb wydajesz 10pln. Marnujesz pieniądze i jedzenie bo tych serków (całych) przeważnie nie zjesz a część wyrzucisz (bo otwarty wysycha) i data ważności się kończy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Tomasz85(2020-01-08)
  • @Tomasz85 - Szkoda mi takich głupich ludzi !!! Przecież jak kupisz 3 kostki masła a tak mało tego masła potrzebujesz to wyrzucasz do zamrażarki i w razie potrzeby wyciągasz kolejną kostkę masła. Nie znoszę takich tumanów szczekających bez sensu !!! Ucz się gospodarowania i oszczędzania a podwyżki dosięgną cię w minimalnym stopniu.
Reklama