UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia, latem to juz widno, za piętnaście trzecia jestem ogolony, no golę się wieczorem, sniadanie jadam na kolację, wiec tylko wstaję i wychodzę, do PKS mam 5 kilometry, o czwartej za piętnaście jest PKS, i zdanżasz Pan? Nie ale i tak mam dobrze bo jest przepelniony i nie zatrzymuje się, . .. .. a potem mam juz z górki i tak 119,przesiadka w 13,przesiadka w 345 i jestem w domu tzn w pracy i jem obiad, to po fajrancie juz nie muszę zostawać i prosto do domu i góra 22:50 jestem z powrotem, golę się, jem śniadanie i idę spać! Pytanie się czy cos się zmienilo w 21 wieku?
  • "wstaję i wychodzę, . .. a nie ubierasz się Pan? czasami w płaszcz, jak pada, opłaca mi się rozbierać po śniadaniu ?"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    dsrfv(2021-01-12)
  • @dsrfv - Zmiennicy? Hashtagi: #P
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Pytanie(2021-01-12)
  • @Pytanie - "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" - Droga do pracy ...to specyficzne charakterystyczna dla PRLu zwierzanie się napotkanym w barze, w pociągu obcym ludziom :) de-de.facebook.com
  • "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz"- Droga do pracy
  • de-de. facebook. com/LegendyPRLpl/videos/1269403499736411/
Reklama