UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia, latem to juz widno, za piętnaście trzecia jestem ogolony, no golę się wieczorem, sniadanie jadam na kolację, wiec tylko wstaję i wychodzę, do PKS mam 5 kilometry, o czwartej za piętnaście jest PKS, i zdanżasz Pan? Nie ale i tak mam dobrze bo jest przepelniony i nie zatrzymuje się, . .. .. a potem mam juz z górki i tak 119,przesiadka w 13,przesiadka w 345 i jestem w domu tzn w pracy i jem obiad, to po fajrancie juz nie muszę zostawać i prosto do domu i góra 22:50 jestem z powrotem, golę się, jem śniadanie i idę spać! Pytanie się czy cos się zmienilo w 21 wieku?
  • "wstaję i wychodzę, . .. a nie ubierasz się Pan? czasami w płaszcz, jak pada, opłaca mi się rozbierać po śniadaniu ?"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    3
    dsrfv(2021-01-12)
  • @dsrfv - Zmiennicy? Hashtagi: #P
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Pytanie(2021-01-12)
  • @Pytanie - "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" - Droga do pracy ...to specyficzne charakterystyczna dla PRLu zwierzanie się napotkanym w barze, w pociągu obcym ludziom :) de-de.facebook.com
  • "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz"- Droga do pracy
  • de-de. facebook. com/LegendyPRLpl/videos/1269403499736411/
Reklama