UWAGA!

O służbie więziennej na konferencji

 
Elbląg, O służbie więziennej na konferencji

Granice wykorzystania nowoczesnych technologii, aktywność Służby Więziennej w Republice Czeskiej, partnerstwo publiczno-prywatne w więziennictwie – te oraz wiele innych zagadnień poruszonych zostanie podczas obchodów 100-lecia Służby Więziennej w Polsce.

Już w piątek (23 listopada) o godz. 10 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 137 odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt.: „Służba więzienna w sytemie bezpieczeństwa publicznego".
       Celem konferencji jest przybliżenie funkcjonowania Służby Więziennej we współczesnych uwarunkowaniach społeczno-kulturowych oraz jej roli w systemie bezpieczeństwa publicznego. Konferencja ma stanowić forum wymiany wiedzy, doświadczeń i wyników badań empirycznych pomiędzy reprezentantami świata nauki oraz praktykami zajmującymi się szeroko rozumianą problematyką bezpieczeństwa, w tym związanego z funkcjonowaniem jednostek penitencjarnych.
       Konferencja ma także umożliwić wymianę poglądów na temat funkcjonowania służby więziennej w ramach UE, współpracy Służby Więziennej z krajowymi i międzynarodowymi instytucjami strzegącymi praw człowieka i obywatela oraz poszukiwaniem wizji jak najskuteczniejszej resocjalizacji oraz partycypacji w budowie społeczeństwa bezpiecznego. Serdecznie zapraszamy.
      
      
Państowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama