UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O służbie więziennej na konferencji

 
Elbląg, O służbie więziennej na konferencji

Granice wykorzystania nowoczesnych technologii, aktywność Służby Więziennej w Republice Czeskiej, partnerstwo publiczno-prywatne w więziennictwie – te oraz wiele innych zagadnień poruszonych zostanie podczas obchodów 100-lecia Służby Więziennej w Polsce.

Już w piątek (23 listopada) o godz. 10 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 137 odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt.: „Służba więzienna w sytemie bezpieczeństwa publicznego".
       Celem konferencji jest przybliżenie funkcjonowania Służby Więziennej we współczesnych uwarunkowaniach społeczno-kulturowych oraz jej roli w systemie bezpieczeństwa publicznego. Konferencja ma stanowić forum wymiany wiedzy, doświadczeń i wyników badań empirycznych pomiędzy reprezentantami świata nauki oraz praktykami zajmującymi się szeroko rozumianą problematyką bezpieczeństwa, w tym związanego z funkcjonowaniem jednostek penitencjarnych.
       Konferencja ma także umożliwić wymianę poglądów na temat funkcjonowania służby więziennej w ramach UE, współpracy Służby Więziennej z krajowymi i międzynarodowymi instytucjami strzegącymi praw człowieka i obywatela oraz poszukiwaniem wizji jak najskuteczniejszej resocjalizacji oraz partycypacji w budowie społeczeństwa bezpiecznego. Serdecznie zapraszamy.
      
      
Państowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama