UWAGA!

Obchody Święta Niepodległości – utrudnienia w ruchu

Elbląg, Obchody Święta Niepodległości – utrudnienia w ruchu

W piątek, 11 listopada odbędą się elbląskie obchody Święta Niepodległości, w ramach których odbędzie się przemarsz ulicami miasta oraz Bieg Niepodległości. W związku z organizacją obchodów elblążanie muszą przygotować się na spore utrudnienia w ruchu drogowym.

W piątek, 11 listopada w godz. 9:30-15 wyłączone z ruchu będą następujące odcinki dróg:
       - jedna jezdnia drogi wojewódzkiej nr 503 od Alei Tysiąclecia w kierunku północnym do ronda Browarna/Robotnicza/Teatralna (ulice: Rycerska, Pocztowa, Robotnicza);
       - jedna jezdnia ulicy Teatralnej od ronda Browarna/Robotnicza/Teatralna w kierunku wschodnim do skrzyżowania z ulicą 12-Lutego;
       - jedna jezdnia rogi wojewódzkiej nr 504 od skrzyżowania Teatralna/12-Lutego w kierunku południowym do skrzyżowania z aleją Tysiąclecia (ulice: 12-Lutego, Hetmańska);
       - na drodze wojewódzkiej nr 500 (aleja Tysiąclecia) zostanie wyłączony z ruchu jeden skrajny pas jezdni w kierunku północnym na odcinku od skrzyżowania z ulicą Hetmańską do skrzyżowania z ulicą Rycerską.
       Trasa objazdu dla drogi wojewódzkiej nr 504 od skrzyżowania Teatralna/ Płk. Dąbka/12-Lutego będzie prowadzić ul. Teatralną, a następnie drogą wojewódzką 503. Trasa objazdu dla drogi wojewódzkiej nr 503 od skrzyżowania ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego/Rycerska prowadzić będzie al. Tysiąclecia, a następnie drogą wojewódzką 504.
      
       W godz. 9:30-15 utrudniony będzie wyjazd oraz wjazd z następujących ulic: Giermków, 1-Maja, aleja Armii Krajowej, Królewieckiej, Odzieżowej, Zacisze, Winnej, Pestalloziego oraz Krótkiej. W wyjątkowych przypadkach funkcjonariusze policji będą doraźnie przywracać drożność wyżej wymienionych ulic. W godzinach tych nieczynne będą również przystanki autobusowe znajdujące się na wyłączonych odcinkach dróg. W godz. 13-15 nieczynna będzie również komunikacja tramwajowa.
       Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie i nie jeżdżenie ,,na pamięć”. Ruchem będą kierować funkcjonariusze elbląskiej Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz organizatorzy.
       Przepraszamy za utrudnienia.
      
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama