UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kółko wzajemnej adoracji. 30 lat próżniactwa. Od 15 lat czytam we wrześniu ofertę szkoleniową i ciągle ta sama tematyka szkoleń. Czasem - dla przyzwoitości - trochę przeredagowany tytuł warsztatu. Ale prowadzący ciągle ci sami od lat, więc niezależnie od problematyki szkolenia - treści ciągle te same. Podczas szkoleń (od jakiegoś czasu płatnych) panie prowadzące klepią nieustannie to samo i ciągle sadzą, że są odkrywcze i twórcze. Od kilku lat lubią sobie podworować z rządu (większość doradców wspierała przed wyborami 2018 - KWW Witolda Wróblewskiego), widocznie nie zdając sobie sprawy, że na sali są jednak wyborcy PIS. Nie! To nie byłoby do pomyślenia, że nauczyciele też są ciemnymi pisowcami! Toteż na sali podczas szkoleń - zażenowany, niemrawy chichot. .. Cóż, czas byłoby na profesjonalistów w WMODN. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  3
  zwykły elbląski nauczyciel(2019-09-19)
 • @zwykły elbląski nauczyciel - Święta racja, latami powtarzane to samo, a do tego nudy i lata 90-te w XXI wieku.
 • A wy na lekcjach też od lat powtarzacie to samo, i jak wam wypominamy, to się obruszacie!
Reklama