UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nigdy nie uwierzę że większość Polaków marnuje takie ilości jedzenia. Większość robi takie zakupy żeby nie marnować. 5mln ton rocznie to wynik 130 kg rocznie na osobę, Osobiście nie znam nikogo kto by wyrzucał prawie 3 kg jedzenia tygodniowo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    13
    System(2022-01-21)
  • @System - To nie jest kwestia wiary tylko statystyk. Czy rocznie wypijasz 11,7 litra czystego alkoholu ? A powinieneś jeśli jesteś średniej spożycia dla Polaka. W rozcieńczeniu na gorzałę daje to 23,4 litra wódki, więcej bo dla rachunku przyjąłem mocną 50% substancję. Plus Twoja żona 23,4 litra wódki itd itd. Plus nastoletnie dzieci powyżej 15 roku życia ujęte jako te spożywające już cichaczem alkohol.
  • @System - Słuchaj to jest ujęcie globalne dla kraju. Wyrzucone prze knajpy produkty żywnościowe. Cała masa wyrzucanych produktów po terminie przez sklepy po terminie. O tym już dawno była mowa. Ktoś by się tym posilił, bo produkt datę ważności ma skróconą i nie robi się toksyczny dzień po dacie z etykiety ale polityka korporacyjna mówi do śmieci.
  • @System - W mc robią kanapki na zapas, byś zamówił i odrazu była, taka zrobiona kanapka ma termin bodajże 6 min. może 8 min. - dokładnie nie pamiętam - i po tym czasie bardzo często idzie do kosza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    okoniowaty(2022-01-21)
  • @okoniowaty - nic takiego nie ma miejsca, kanapki sa robione na bieżąco XD info z youtube czy od kolegi kuzyna cioci?
  • @mcccc - Info z mc na Grunwaldzkiej, sam robiłem kanapki na zapas, i sam wyrzucałem na polecenie przełożonego. Na bieżąco są robione pod koniec dnia, a jak jest służbistą menager zmiany to trzyma na zapas nawet pod koniec zmiany ilości określone w regulaminie korporacji, w razie kontroli wewnętrznej korporacji gdy nie będą mieli na zapas lub nie świeże franczyzobiorca może zapłacić karę. Może Ty traktujesz info z youtube na poważnie, ja nie wymnieniam oleju w tłumiku :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    okoniowaty(2022-01-21)
  • @System - Pan i jego pies, mają statystycznie. .. po trzy nogi. ..
Reklama