UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dzięki dobrobytowi zaserwowanemu przez wspaniałe rządy Prawa i Sprawiedliwości elblążanie są coraz hojniejsi i dzielą się dobrem. Nie da się ukryć iż portfele większości elblążan już się nie domykają a za sprawa przekopu, będzie jeszcze tylko lepiej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  9
  LucynaŁupina(2022-01-21)
 • @LucynaŁupina - To prawda że ludziom powodzi się teraz lepiej niż kiedykolwiek wcześniej w Polsce jednak nie popieramy bezmyślnej konsumpcji. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  TeofilSkorupa(2022-01-21)
 • @TeofilSkorupa - Komu się powodzi, przestań człowieku kłamać. Obecny rząd to nierząd. A ludzi doprowadzają do ubustwa. Omamiona przez 13-14 emeryturę przez wszystkie + tylko ze musze cie rozczarować rząd nie ma swoich pieniędzy Morawiecki z Kaczyńskim ze swojego portfela tego nie wyciągnęli tylko okradli obywateli w gigantycznych podwyżkach i coraz to nowych podatkach. Przez ich rozdawnictwo mamy 8% inflację która naszych dzieci dzieci będą jeszcze spłacać. Przez to ich rozdawnictwo ludzi nie stać na godne przeżycie całego miesiąca nie mówią o opłatach czy lekach. I lepiej niestety nie będzie, nikt nie będzie w stanie ogarnąć Nie ładu który zostawi po sobie obecny rząd. Bo ten ich nowy ład to jest totalny NIE ŁAD. Ogarnij się i zdejmij klapki z oczu
 • @Achh - 8%? Inflacja 8% jest kazdego miesiąca od pażdziernika. Sprawdz dane GUSu. Czyli mamy już 25%, a będzie jeszcze więcej. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Nie bać pis(2022-01-21)
 • @TeofilSkorupa - TeofilSkorupa to prowokator. Nikt nie moze byc az tak glupi zeby nie dostrzegać w jaką przepaść bez dna zepchnął nas ten zdradziecki nierząd. POwcy to byli krętacze i cwaniaczki, ale pisowcy rozkradają i doprowadzają Polske do ruiny trzy razy "lepiej"od poprzedników
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  SkorupabezTeofila(2022-01-21)
Reklama