UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kiedy bedzie zlikwidowany porranny =wychodek= dla pieskow w parku M ODRZEWIE POSADZONE DRZEWKA POSCHŁY TRAWE WYKOSZONO POZOSTAŁY TYLKO PSIE KUPU WŁASCICIELE PIESKÓW ICH wypuszczaja w parku by sobie pobiega ły to wszstko mozna zoba czyc ranna por ą a dla kogo jest juz mocno zniszczoy, ten kiedys piekny park z róznymi pieknymi drzewami co na straz miejska p, pieniazki leza na alejkach parku. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    mieszk zawady(2021-12-03)
  • @mieszk zawady - Kiedyś mieszkałam na ul. Wiejskiej, przy parku, blisko kościoła. Latem rozkladalismy koce na trawie, graliśmy w piłkę, opalalismy się, znałam każdy zakątek parku. Było to naprawdę urocze miejsce. Nie mieszkam już długo w tym domu i z. zalem przeczytałam o tym co się z tym pięknym miejscem stało. Może mieszkańcy powinni domagać się zakazu wyprowadzania tu psów? Hashtagi: #Beta14
  • @mieszk zawady - Po co likwidowac?Zaraz basen wyremontuja przeciez. Bedziesz sie kapal, a zza plotu bedzie psim lajnem zaciagac.
  • Takie to czasy że w parku złem najgorszym jest człowiek z piwkiem za pazuchą a nie właściciel np owczarka który właśnie stawia kloca na trawce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Paralityk(2021-12-04)
Reklama