UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bardzo dobrze Policja działała. To nie czas na zgromadzenia w okresie wzmożonej aktywności COVID 19.Ile z tych protestujących osób przekaże koronę innym, a na pewno w dużej grupie ktoś będzie z wirusem. Przekazywanie korony następuje w postępie geometrycznym. A śmiertelność COVID jaka jest można łatwo policzyć to nie jest jakaś tam grypa. Policja tak trzymać w interesie nas wszystkich.
  • Człowieku nie masz pojęcia o czym mówisz. Statystyki są fałszowane a ludzie mają prawo walczyć o swoją WOLNOŚĆ.
  • Statystyki są fałszowane? Niemożliwe. Jeżeli tak to w dół więcej jest zgonów niż się mówią statystyki, więcej jest chorych rzeczywiście niż w statystykach. Ludzie mają prawo walczyć o swoją WOLNOŚĆ? Kosztem życia innych ludzi? Za taką wolność i takie prawo do walki o swoją wolność to ja dziękuję. Po tych waszych protestach za chwilę z domu nie można będzie wyjść bo co 2 będzie miał COVID, a o leczeniu w szpitalu lub w POZ to zapomnij bo nawet nie będzie miał kto leczyć. Taka wygląda ta wolność i prawo do walki o wolność.
  • Nagle wszyscy chorują i umierają tylko na COVID. Rządzącym wszystkich krajów pandemia jest na rękę. Uchwala się prawo, wg uznania rządzących, a później wykazuje przy użyciu testów zwiększoną zachorowalność na COVID (gdzie większość osób siedzi w domu z objawami lekkiego przeziębienia), żeby wprowadzić obostrzenia. Dzięki temu niemożliwe jest zorganizowanie protestów przeciw rządom. W normalnych okolicznościach mielibyśmy aktualnie protesty z powodu ostatnich ustaw dot. "5 dla zwierząt"i zaostrzenia prawa aborcyjnego w przypadku przesłanek eugenicznych. Co do 5 dla zwierząt jestem za ustawą. Ale mieszanie w prawie aborcyjnym nie podoba mi się. Nie jestem za aborcją na życzenie Prawo aborcyjne, które mieliśmy dotychczas, było bardzo dobre. Mam nadzieję, że rządzący obejmą opieką nieuleczalnie chore - zdeformowane dzieci, które po urodzeniu pożyją tylko kilka godzin, dni, tygodni w ogromnych męczarniach, a matka będzie musiał donosić ciążę do końca, tylko po to, żeby dziecko po kilku dniach zmarło. Ogromną traumą dla matki jest dokonanie aborcji, ale myślę, że jeszcze większą jest urodzenie takiego chorego dziecka. Rodzice w tej sytuacji powinni mieć wybór. Poza tym protestujący nie bronią aktualnych przepisów, tylko wysuwają żądania aborcji na życzenie. Protesty przybierają niewłaściwą formę, bo skupiają się na ataku na policjantów i mienie państwowe - samochody policyjne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    co się dzieje z tym światem?(2020-10-25)
  • Dlaczego aż tak się boisz koronawirusa? Jeśli nie zostaniesz zakażony wirusem w sposób naturalny, to zostaniesz zaszczepiony. Tak, czy inaczej każdy z nas będzie miał tego wirusa. W końcu z jakiegoś powodu Polska zapisała się na 20 mln szczepionek na COVID, więc musi być jakiś plan ich przydzielenia. Może lepiej zachorować naturalnie, bo niewiadomo, co będzie w szczepionce??? Zwróć uwagę, że po kolei chorują rządzący w różnych krajach, np. Trump, a teraz Duda, lecz ich zachorowania są lekkie. Oni zapewne nie będą musieli się już szczepić. Szczepionkę dadzą swoim obywatelom. Ludzie umierają codziennie i każdemu z nas może się coś przytrafić (niekoniecznie COVID), a my skupiamy się tylko na koronawirusie. Tymczasem każda śmierć jest tak samo smutna i tragiczna dla rodziny i znajomych. A przez obostrzenia w związku z koronawirusem ludzie nie mogą nawet godnie pożegnać zmarłych.
  • @co się dzieje z tym światem? - Policję atakują prowokatorzy policyjni, a nie protestujący.
Reklama