UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wy tam bohaterowie zza klawiatury, opozycjoniści z bożej łaski, zbastujcie. Jak sie pan Koliński wyśpi w swej szacownej lewackiej personie, to w waszym imieniu będzie strzykał jadem. Wy, z całym szacunkiem, słabujecie na intelekcie i w klikaniu na temat.
  • RobertKoliński Tam zaraz jadem, zwyczajnie faktami i prawdą, mają większą moc rażenia:)Ale swoją drogą, to faktycznie - chwilę z oka spuścić i już nieporządki #patoprawica czyni; a mundurowym rogi rosną; potrzebuje kraj/miasto dobrego gospodarza:) Hashtagi: #patoprawica, #WyrokNaKobiety, #dramat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    13
    RobertKoliński(2020-10-25)
  • @RobertKoliński - Widzę, że połechtałem waścine ego. Btw, nie mam nic przeciwko krytyce, nawet ostrej ale nie cierpię głupich, wulgarnych (jak na fotce), i większości cudzych zwrotów i chamskich uogólnień którymi tak miłośnie impregnuja się fani tzw. opozycji. Podpuszczanie młodzieży też uważam za obrzydliwe. To co tutaj, w części odnoszę również do Ciebie i jesteś winien tym bardziej, że wcale nie nie jesteś głupi. Wiele razy z przyjemnością czytałem różne Twoje komentarze na tematy lokalne i wiele razy z nimi się zgadzałem. Były racjonalne argumenty i wiedza. Gdybyś był mniej zaciekły, a bardziej otwarty na szukanie kompromisów i sposobów na wyjście z tych wszystkich kłopotów których los nam wszystkim nie szczędzi to byłby zysk dla Ciebie, Twojego politycznego otoczenia i nas wszystkich. Tego Ci życzę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Bazyli(2020-10-25)
Reklama