UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem przeciwnikiem aborcji jako takiej, poniewaz mozna jej uniknac. Jak ktos wczesniej powiedzial. .. "chcecie sie pieprzyc. .. " 21 wiek, gumy, tabletki, uzywajcie mozgu. Wowczas nie bedzie wiekszego problemu, ale kazac kobiecie wychowywac chore dziecko, wiedzac ze bedzie jak warzywo. .. No nie wiem, brak pomocy ze strony panstwa, to nie fair. Kocham dzieci ale kazdy ma prawo do godnego zycia, jezeli samotna kobieta w Polsce ledwo wiaze koniec z koncem przy zdrowym dziecku, to co ma powiedziec ta sama kobieta przy dzieciaku przykutym do łózka. .. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    dylematy(2020-10-25)
  • @dylematy - co ma powiedziec ta sama kobieta. .. pobiera rente z zusu alienty, idzie do monopolowego, szuka beciaka na imrezach
  • @dylematy - No jeżeli tak jak mówisz, każdy ma prawo do godnego życia to pozabijać tych downów i innych chorych umysłowo lub fizycznie, leżących, tych po udarach, z alzheimerem, moją teściową, leżącą jak roślinka. .. .. po co mają uprzykrzać życie tym zdrowym, pretendującym do godnego życia. .. do wora i wór do jeziora, a co tam, mogli niemcy naziści, możemy i my. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    MirosławL.(2020-10-25)
Reklama