UWAGA!

Piękny uśmiech z Dental Cilnic

2012-10-12
Aktualizowany 2012-10-13 19:50
 
Personel Dental Clinic, zdjęcie pochodzi ze strony www.ewaradziejewska.pl
Personel Dental Clinic, zdjęcie pochodzi ze strony www.ewaradziejewska.pl

Badanie internetowe wykonane dla Ewy Radziejewskiej Dental Clinic wykazało, że aż 35 proc. osób przy pierwszym spotkaniu zwraca uwagę na zęby! Teraz już wiesz, dlaczego są one tak ważne w kontaktach interpersonalnych i naszym codziennym życiu. Jednak ładne, zdrowe zęby to nie tylko synonim pewności siebie, wysokiej kultury osobistej i dbania o wizerunek, ale również niezwykle istotny element higieny i profilaktyki wielu chorób.

Elbląskie gabinety Dental Clinic Ewy Radziejewskiej to absolutnie wyjątkowa firma na naszym lokalnym rynku. Światowa jakość, niezwykła dbałość o dobór wykwalifikowanego personelu oraz sprzęt najwyższej klasy cechują to centrum dentystyczne. Tymczasem elblążanie wciąż nie wiedząc o tym wybierają warszawskie, o wiele droższe, gabinety. Zaskakujący wydaje się więc w tym kontekście fakt, iż mieszkańcy stolicy oraz innych dużych miast są częstymi gośćmi Ewy Radziejewskiej! Co sprawia, że gabinety Ewy Radziejewskiej Dental Clinic są ewenementem elbląskiego rynku stomatologicznego?
      
       - W naszych gabinetach Dental Clinic stawiamy na profilaktykę u pacjentów od najmłodszych lat życia - mówi Ewa Radziejewska, właścicielka. Dlatego właśnie dla dzieci został przygotowany specjalny, oryginalny gabinet, w którym maluchy czują się jak na placu zabaw i ani przez moment nie odczują stresu czy niepokoju. To fakt, iż każdy zaniedbany ząb u najmłodszych może mieć poważne skutki w przyszłości. Dzieci są więc leczone z dokładnością i ostrożnością, a ich komfort i bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem.

 


      
       Nie inaczej jest z dorosłymi, którzy często nie zdają sobie sprawy, jak ważny jest stan uzębienia przy zapobieganiu wielu chorobom. Czy wszyscy mamy świadomość, iż zaniedbanie zębów może doprowadzić nawet do kłopotów z sercem czy nerkami? Dlatego ich właściwa pielęgnacja to inwestycja w zdrowie całego organizmu!
      
       Wielu osobom wydaje się, że jeśli utracili ząb lub jego część, niewiele można z tym zrobić. Taki defekt jest nie tylko problemem wizualnym, ale i zdrowotnym, może również powodować kłopoty z wymową, złe samopoczucie, a z czasem wpływa również na niską samoocenę. Tymczasem w gabinetach Ewy Radziejewskiej Dental Clinic jest dla takich osób proste, bezpieczne i nowoczesne rozwiązanie. Implantoprotetyka, bo o niej mowa, jest szansą dla wszystkich, którzy do tej pory zmagali się z problemem braków w uzębieniu. Jest to dziedzina stomatologii zajmująca się uzupełnianiem braków zębów od pojedynczych do całkowitego bezzębia. Uzupełnienie braków uzyskujemy poprzez wszczepianie implantów w bezzębny wyrostek kostny i odbudowę na nich zębów za pomocą koron, mostów, protez. - W naszych gabinetach stosujemy system Astra Tech, jeden z najlepszych i najszybciej rozwijających się systemów na świecie. Prawie nie ma żadnych barier, aby uzupełnić zęby za pomocą implantów - dowiadujemy się od Ewy Radziejewskiej.
      
      

Warto odwiedzić gabinety Ewy Radziejewskiej Dental Clinic, jeśli chcemy mieć zdrowe, ładne i zadbane zęby.
      
       Dental Clinic zapewni pełen komfort, leczenie na najwyższym poziomie, profesjonalną i miłą obsługę oraz szeroki pakiet usług (włącznie z RTG).

      

       Dental Clinic Elbląg

       Ewa Radziejewska
       ul. Grobla św. Jerzego 15
        tel. 55 236 85 31
      
       -------------------Reklama-----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej