UWAGA!

Pieniądze dla hospicjum

W sobotę 28 października, w ramach kampanii „Hospicjum to też życie”, w pięciu elbląskich sklepach odbędą się kwesty. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na rzecz elbląskiego hospicjum św. Jerzego.

Ogólnopolska kampania „Hospicjum to tez życie” realizowana jest w Elblągu od 7 października. Wówczas w Bibliotece Elbląskiej odbyło się spotkanie pracowników hospicjum, rodzin osób, które już odeszły, a także członków Stowarzyszenia na Rzecz Hospicjum Elbląskiego. Zaprezentowany został spektakl „Feniks” w wykonaniu młodzieżowej grupy teatralnej, działającej w centrum kultury Światowid, były również prelekcje i występ chóru Cantata.
     Natomiast w sobotę 28 października w pięciu elbląskich sklepach zbierane będą pieniądze na rzecz hospicjum św. Jerzego. Kwesty odbywać się będą w godz. od 10 do 17 w sklepach Vabank przy ul. Okulickiego, Broniewskiego, Chełmońskiego oraz w sklepach Leader Price przy ul. Królewieckiej i przy Al. Grunwaldzkiej.
     Także w ramach kampanii „Hospicjum to też życie” 4 listopada o godz. 16 w kościele Wszystkich Świętych odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta Żałobna za zmarłych w hospicjum.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama