UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pierwsze konkursy

Elbląg, Pierwsze konkursy
fot. AD

Prezydent Grzegorz Nowaczyk rozpisał pierwsze konkursy na stanowiska kierownicze w elbląskim Urzędzie Miejskim. Rozpoczęła się procedura na stanowisko Naczelnika Wydziału Edukacji oraz Wydziału Komunikacji Społecznej. Oferty przyjmowane będą do 7 stycznia 2011 r.

Zmiana na stanowisku Naczelnika Wydziału Edukacji była jednym z postulatów środowiska oświaty w Elblągu. Przez ponad 11 lat szefową tego wydziału była Anna Korzeniowska, która zapowiedziała swoje odejście z Urzędu Miejskiego dzień po drugiej turze wyborów samorządowych. Nowego Naczelnika Wydziału Edukacji Prezydent Nowaczyk wyłoni w drodze otwartego konkursu, którego opis został w tym tygodniu umieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej. Po zatrudnieniu w Urzędzie nowy Naczelnik będzie podlegał służbowo wiceprezydent Grażynie Kluge. Sprawy elbląskiej oświaty poprowadzą zatem zupełnie nowe osoby i w tym obszarze rzeczywiście można mówić o prawdziwej zmianie.
       Drugi konkurs ma wyłonić osobę, która zmierzy się z najbardziej krytykowanym w ostatnich latach obszarem, czyli promocją miasta i wizerunkiem Elbląga. Dotychczas za planowanie i prowadzenie tych działań odpowiadało Biuro Promocji kierowane przez Agnieszkę Staszewską. Nowy Prezydent Elbląga wydał zarządzenie likwidujące Biuro Promocji i jednocześnie utworzył nowy Wydział Komunikacji Społecznej, który będzie podlegał bezpośrednio Grzegorzowi Nowaczykowi. Pierwszą decyzją personalną w tym wydziale było obsadzenie stanowiska szefowej Biura Prasowego i jednocześnie Rzecznika Prasowego Urzędu. Od stycznia pracę w Urzędzie rozpocznie Anna Kleina. Na stanowisko Naczelnika Wydziału Prezydent Nowaczyk ogłosił konkurs.
       – Obie osoby dotychczas odpowiedzialne za promocję i politykę informacyjną, czyli Agnieszka Staszewska oraz Joanna Urbaniak, przekazały do działu kadr zaświadczenia lekarskie o czasowej niezdolności do pracy. Rozsądne wydaje się w związku z tym poszukiwanie nowych osób, stąd moja decyzja o powołaniu Rzecznika Prasowego oraz rozpisaniu konkursu na szefa nowego wydziału – powiedział Grzegorz Nowaczyk.
       Oba ogłoszenia konkursowe zostały umieszczone na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, w Biuletynie Informacji Publicznej.
       Prezydent Nowaczyk zapowiedział na początek 2011 roku kolejne procedury konkursowe na stanowiska kierownicze w Urzędzie Miejskim.
      
      
      
Biuro Prasowe UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Nowaczyk w kiblu Nowaczyk w szafie Nowaczyk w lodówce portel to jakiś fan klub nowaczyka??? Co tutaj się dzieje,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  janooo(2010-12-30)
 • Wcześniej był Słonina. Niech będzie nawet na papierze toaletowym, ale niech robi dobrą robote dla naszego miasta. Trzymam kciuki.
 • Wreszcie jakis ruch na rynku pracy!; ) Niech wygrają najlepsi, a nie ustawienie jak za poprzedniej ekipy; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  optymista;)(2010-12-30)
 • przeciez tu tez wygraja po znajomosci. .w co wy wierzycie. .!!!!!
 • Chciałabym, by ZUS się zainteresował zasadnością tych zaświadczeń lekarskich o niezdolności do pracy. Ja przez 4 miesiące w ciąży byłam sprawdzana przez ZUS. Żądam więc równego traktowania wszystkich- bo może to zalążek jakiejś epidemii, skoro w tym samym czasie te panie zachorowały. ..
 • ja znam już pewne osoby, które już "wygrały" ogłoszone konkursy - jedna ma na imię Januszek a druga to pewien dyżurny kandydat na radnego, który wygrywa i rezygnuje z funkcji. Ktoś chce się założyć? :)))))
 • Konkursy, konkursy, a pan Soja wygra. Och, Platformo; matactw ciąg dalszy.
 • czy to jakiś problem sprawdzić poprzez kontrolę zasadność zwolnienia lekarskiego obu pań, a jezeli ich nagla choroba jest fikcja to ukarać również lekarza, ktory wystawil lewe zwolnienie. Traktujmy wszystkich obywaleli rowno w tej materii. W Polsce ciagle pokutują zwyczaje rodem z PRL-u, są równi i równiejsi.
 • Zmiany w wydziale edukacji, będzie dobrze! Czekamy na pieniądze na zajęcia dodatkowe, nadgodziny za Piaski, środki dydaktyczne, koniecznie audiowizualne, podwyżki motywacyjnego, remonty szkół, itd. POczekamy, zobaczymy
 • www.tv.elblag.pl
 • miało nie być wydziałów. miały być departamenty
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  co_jest???(2010-12-30)
 • Miał być tak pięknie a ja już widzę ze ta kadencja to pasmo porażek. Viece kłamie że ma skończone studia. Ustawiane konkursy na dobór kadry. Wzrost liczebny wysoko opłacanych stanowisk- Vice, doradcy. Ciągła zmiana radnych na stołki wchodzą kandydaci na radnych o minimalnej ilości głosów. Wszędzie tylko nauczyciele i pielęgnirrki całkowity brak kadry technicznej. W ten sposób trudno kierować tym miastem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  oceniający(2010-12-30)
Reklama