UWAGA!

Pierwsze spotkanie „Obywatelskiej młodzieży”

W dniach 21-24 sierpnia w Elbląskim Stowarzyszeniu Wspierania Inicjatyw Pozarządowych odbędą się pierwsze warsztaty w ramach projektu „Obywatelska młodzież. Przekazanie doświadczeń związanych z budową społeczeństwa obywatelskiego rosyjskim organizacjom i instytucjom pracującym z i na rzecz młodzieży”.

Pierwsze zajęcia dotyczyć będą „Edukacji medialnej”. W warsztatach udział weźmie 15 młodych Rosjan z obwodu kaliningradzkiego. Zajęcia obejmować będą tworzenie programu telewizyjnego, gazety oraz serwisu internetowego. Szczególny nacisk zostanie położony na takie umiejętności, jak tworzenie scenariusza, prowadzenie programów i wywiadów, operowanie kamerą, skład komputerowy, warsztat dziennikarski z zakresu tworzenia i obróbki tekstów, składu tekstu itd. Warsztaty poprowadzą doświadczeni dziennikarze oraz młodzież realizująca podobne działania w Polsce.
     Głównym celem projektu jest rozwój społeczeństwa obywatelskiego w Rosji opartego na świadomej, uczestniczącej w życiu społecznym i kulturowym młodzieży.
     Projekt „Obywatelska młodzież. Przekazanie doświadczeń związanych z budową społeczeństwa obywatelskiego rosyjskim organizacjom i instytucjom pracującym z i na rzecz młodzieży” finansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Pomoc zagraniczna 2007”.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama