UWAGA!

Piszemy projekty do EFS

25 i 26 stycznia w Elblągu odbędzie się szkolenie na temat pisania projektów do Europejskiego Funduszu Społecznego skierowanych na rozwój zasobów ludzkich i rozwój lokalny. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 stycznia.

Szkolenie organizuje Regionalny Ośrodek Szkoleniowy Europejskiego Funduszu Społecznego prowadzony przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. W szkoleniu mogą wziąć udział potencjalni beneficjenci Europejskiego Funduszu Społecznego z województwa warmińsko-mazurskiego, m.in. przedstawiciele organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, państwowych służb zatrudnienia oraz szkół wyższych. Odbędzie się ono 25 i 26 stycznia w godz. 9-16.15 w siedzibie ESWIP przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 w Elblągu. Poprowadzi je Arkadiusz Jachimowicz.
     Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu przyjmowane są do 20 stycznia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Informacji na temat szkolenia udziela Elżbieta Hajdukonis, tel. 055 642 18 85, tel./fax. 055 236 27 16, e-mail: elah@eswip.elblag.pl.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama