UWAGA!

Po dopalaczach trafili do szpitala

Mimo zamkniętych sklepów z dopalaczami, do szpitali wciąż trafiają osoby po zażyciu substancji odurzających. Na szczęście jednak nie odnotowano zgonu z powodu zatrucia.

W okresie od 1 września do 12 listopada tego roku w województwie warmińsko-mazurskim hospitalizowano 35 osób zatrutych dopalaczami, w tym 18 nieletnich. Sytuację monitoruje Warmińsko-Mazurskie Centrum Zdrowia Publicznego, które podlega wojewodzie warmińsko-mazurskiemu.
      
Biuro Prasowe Wojewody Warmińsko-Mazurskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ja ostatnio lezalem w szpitalu po wódzie!!!!! Kononowicz na prezydenta, a nie bedzie niczego!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  alkoholik(2010-11-12)
 • Zajmujesz miejsce w szpitalu, szkoda lozka dla ciebie, do roboty!!!!rowy kopac i suchy chleb dla ciebie ty alkoholiku.
 • a ja mam nadzieję, że prawo okaże sie PRAWEM i w spokojny, normalny sposób będzie można handlować dopalaczami, które nie są niczym innym jak zwykłym produktem kolekcjonerskim. Sanepid lepiej by się Kauflandem - smród z zaplecza - idąc od strony JYSKa na basen SMRÓD nie do wytrzymania.
 • Jak wiadomo socjalizm rozwiązuje problemy nie spotykane w innych systemach. A wystarczyłoby zlikwidować zakaz sprzedaży dopalaczy i zlikwidować darmową służbę zdrowia, a w pół roku problem by się sam rozwiązał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krystus(2010-11-13)
 • Krystus masz absolutna rację. Służba zdrowia publiczna nie znaczy dla wszystkich za darmo a jedynie dla tych co na nia płacą lub płacili. Reszta niec sie leczy za swoją kasę. Mam nadzieje że w ciagu kilku najbliższych lat wszystko bedzie normalnie, czyli narkomani i alkoholicy bedą leczeni za kasę tak jak w normalnych krajach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  antydopalacz(2010-11-13)
 • Antydopalaczu, przeczysz sam sobie :) Piszesz: "Służba zdrowia publiczna nie znaczy dla wszystkich za darmo a jedynie dla tych co na nia płacą lub płacili" by potem dodać:"Mam nadzieje że w ciagu kilku najbliższych lat wszystko bedzie normalnie, czyli narkomani i alkoholicy bedą leczeni za kasę". No to albo rybki, albo akwarium. Nie widzę sensu w twojej wypowiedzi i takiego akurat przeprowadzenia linii podziału między chorymi. Jeśli jednak chciałbyś, by osoby dotknięte chorobami, które wymieniłeś - mimo tego, że uiszczali składki zdrowotne przed wpadnięciem w nałóg - płaciły za leczenie, to dlaczego z ów opłat mają być zwolnieni inni chorzy? Może wobec tego, jeśli np. teraz wybiegniesz z domu odziany tylko w kusą i przewiewną piżamkę, z mokrymi włosami oraz bosymi stopami, wykąpiesz się w rzece, a po wyjściu z niej owieje cię zefirek, w wyniku czego jutro wylądujesz z przeziębieniem w łóżku to także powinieneś zapłacić za wizytę u lekarza? Aaa, i lekarstwa tylko pełnopłatne! Żadnych ulg!; -) Myślenie nie boli, polecam; -)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uśmiecham się(2010-11-13)
 • dopalacze i tak będą sprzedawana. .. a to że zamknięto ileś tam sklepów to tylko wzrost bezrobocie durne PO stfu! polska obraca się w kupę!
Reklama