UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • 0.00001% rowerzystów stosuje się do tych 3 zasad. Najlepsi są gwiazdorzy jadący ulicą wzdłóż której równolegle przebiega ścieżka rowerowa. Najlepiej jak przez środek tej ulicy przebiega jeszcze podwójna ciągła, gdzie nie możesz takiego pajaca wyprzedzić. Nie żal mi klaksona na nich. Kolejne wspaniałe zachowanie to jazda po chodniku i napierdzielanie w pieszych idących przed nim dzwoneczkiem bo panicz jedzie. Nie wspomne o królach chodnikowych rozpędzających się do 40 km/h i odstawianiu slalomu między pieszymi.
 • Szkoda że jeszcze na mnie nie zateąbiłeś. A co do pieszych, to też chadzają ścieżkami rowerowymi jak święte krowy. Kierowcy też bardzo często stważają zagrożenie zarówno dla rowerzystów, jak i pieszych. Po prostu ludzie są ludżmi i wystarczy odrobina dystansu i wszyscy zmieścimy się na ulicy, chodniku, czy ścieżce rowerowej. I pamiętaj, że nieuzasadnione użycie klaksonu, też jest wykroczeniem.
 • I ty masz prawo jazdy? Poczytaj KD i wbij sobie kiedy można wyprzedzać na podwójnej ciągłej. To podstawy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  Actros(2020-01-09)
 • prawda, te flejtuchy jezdza po jezdni gdy jest sciezka dla rowerow!!!!! taka patologie powinno sie karac!!!!!1 i jak potem jest wypadek to co????? Halyna kierowca winna moze????? masakra/////.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  Halyna.(2020-01-09)
Reklama