UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • uważam, że to mądre i chwalebne, zrobiłabym to samo gdyby moje narządy były zdrowe, lecz nadciśnienie i miażdżyca zabija mnie powoli niszcząc to co mogłoby się przydać, ,ale mam pytanie, chciałabym by po mojej śmierci, ciało moje trafiło do akademii na badania przyczyn tego co we mnie, ,proszę o informacje zaznaczając, że nie liczę na żadne finansowe korzyści, ,jak to załatwić, ,życzę by więcej ludzi decydowało się na taki gest, by ktoś mógł przeżyć, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    grace(2018-02-04)
  • @grace - @grace należy skontaktować się z najbliższym Uniwersytetem Medycznym, oni Panią pokierująi wszystko wyjaśnią. Można bezpośrednio dzwonić do sekretariatu katedry Anatomii, bo to katedra Anatomii się tym zajmuje. Po wyjaśnieniu sprawy z pewnością powiedzą Pani co dalej robić. Numery telefonów znajdzie Pani na stronie Uniwersytetu Medycznego (przynajmniej na stronie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego) Jako studentka medycyny, ogromnie szanuję Pani decyzję, gdyż żaden model nawet najlepszy model nie zastąpi nam najlepszego modelu jaki stworzyła natura. Narządy nie zawsze można oddać, ale zawsze są przydatne dla nas do nauki anatomii.
  • Twoja rodzina gdzie zapali znicz kiedy oddasz cialo do akademii? Bedzie sie modlic nad pusta trumna?
Reklama