UWAGA!

Podaruj fanty na WOŚP

Elbląg, Podaruj fanty na WOŚP
(fot. WOŚP Elbląg)

Elbląski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął zbiórkę fantów na licytacje. – Może to być dosłownie wszystko – apelują organizatorzy akcji. Przypomnijmy, że 27. Finał WOŚP już 13 stycznia. 

Jak już informowaliśmy, organizatorem elbląskiego sztabu WOŚP w Elblągu jest Szkoła Podstawowa nr 11. - Już 13 stycznia 2019 roku po raz 27 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świat, odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” – przypomina Bogusław Milusz, szef elbląskiego sztabu.
       Od 4 grudnia WOŚP w Elblągu zbiera fanty na licytacje, które będą odbywać się podczas najbliższego finału na stronie internetowej lokalnego sztabu.
       - Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu zwraca się do Państwa z prośbą o przekazywanie fantów na loterię WOŚP. Może to być dosłownie wszystko (zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty itd.) ale również usługi np. kosmetyczne, motoryzacyjne, fotograficzne itp. Czekamy na Was! – apeluje Bogusław Milusz.
       Fanty można przynosić do Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Korczaka (do sekretariatu w godz. 9-17) i Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w godz. 9-16.
      
red. na podst. informacji nadesłanej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama