UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dobrzy ludzie! Ostatnio widziałem w komisie piękne, ale samotne 5-letnie Audi. Proszę Was, nie pozwólmy mu tak stać i niszczeć! Dajcie mi kasę, zaopiekuję się nim!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    53
    Zennon.(2018-06-21)
  • mesaja3 @Zennon. - To jest dom podcieniowy, a nie jakieś głupie audi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    5
    mesaja3(2018-06-21)
  • mesaja3 @Zennon. - Do Zennon To jest dom podcieniowy o ile wiesz co to znaczy a nie jakieś głupie audi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    mesaja3(2018-06-21)
  • @Zennon. - to nie jest tak, że ja nie wydaje swoich pieniędzy na remont, na te prace które już zostały wykonane zaciągnęłam kredyt i wydałam już ponad 100 tys złotych. nie oczekuję, że ktoś zrobi wszystko za mnie, proszę tylko o wsparcie i decyzja czy ktoś chce pomóc jest dobrowolna. Tu w tym konkretnym wypadku proszę o głosowanie na dom, które nic nie kosztuje. tak jak mówiłam walczę wszystkimi możliwymi sposobami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Pani maja i Dom :)
  • @Zennon. - Clickbait. Niemcy nie potrafią projektować pięknych aut.
  • @mesaja3 - to dołóż mu się do Rolsa, a nie głupiego audika, o ile wiesz co to znaczy
  • mesaja3 @cynik - Cynik żal mi ciebie, twój komentarz świadczy o poziomie twojej inteligencji. Tyle w temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    mesaja3(2018-06-21)
  • @mesaja3 - Gdyby ten dom byłby otwarty dla zwiedzających to rozumiem ale że to tak dla kogoś ? by spełnić jego marzenie? by sobie potem fajnie mieszkał>?? a któż by tak nie chciał??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    WaldemarKasta(2018-06-22)
  • @WaldemarKasta - ten dom ma być otwarty dla zwiedzających, w pierwszej kolejności pracownia, a później w całej części mieszkalnej muzeum
Reklama