UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kiedy ostatecznie zostanie załatwiony temat hałasującego gruchota, który ponownie po zdarzeniu ze spodochronem wisi nad miastem. Niech zaiwestuje w symulator lotu i przestanie drażnić mieszkańców i dać spokojnie odpoczywać po pracy, emerytom i turystom. Im to się należy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  15
  Zkjot(2021-06-11)
 • @Zkjot - Nikomu poza tobą to nie przeszkadza Powiem więcej, chcą kupić drugiego
 • Przeszkadza. Zestrzelimy kapitalistycznych egoistów i burżujskich szkodników, co nam na nasze niebo wlatają i w wypoczynku słusznym a rekreacji i rekonwalescencji - przeszkadzają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  9
  Ogniomistrz Buk(2021-06-11)
 • @Zkjot - Mnie też to drażni i przeszkadza. To jest niebywałe, że władze miasta tolerują coś takiego. Przecież rok temu mieszkańcy wystosowali petycję w tej sprawie. To nie może tak być, że prywatny interes zakłóca życie calego miasta. Wczoraj ten warkoczący samolot latał do 21.Kiedy my mamy odpocząć? Ciągle słyszymy, że normy nie są przekraczane. Ale ten warkot trwa całymi dniami.
 • A niech kupią drugi i trzeci samolot. Niech latają. Tylko nie bezpośrednio nad miastem, nie cały dzień!!!. Lotnisko jest od startów i ladowań. To nikomu nie przeszkadzalo. Dopiero jak kilka lat temu pojawił się w Elblągu ten warkoczący Turbo coś tam, zaczął się ten koszmar.
 • ja też szału dostaję jak słyszę tego warczącego gruchota. Lata to całymi wekendami i odpocząć nie daje. masakra jakaś
 • Trzeba pisać do Prezydenta! adres mailowy < prezydent@umeblag. pl > Dość warkoczącego samolotu nad miastem! Piszmy też w sprawie przywrócenia rejsów z Elbląga do Krynicy Morskiej. Niech Prezydent zrobi w końcu coś by rozwijać turystycznie miasto! To samo torowisko kolei nadzalewowej. Wystarczyłoby zrobić tam trasę rowerową. Piękne widoki, a tak wszystko niszczeje !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Citylover(2021-06-14)
Reklama