UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Klim i jego kolega nie mogą zrozumieć dlaczego koszty utrzymania 200 km sieci ciepłowniczej w Elblągu są wyższe niż 50 km w Malborku?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  15
  inżynier(2020-06-12)
 • @inżynier - No i nie moga zrozumiec dlaczego wydano(wyrzucono w bloto)ponad 100 mln na wymiane sieci, aby poprawic parametry i zmniejszyc straty ciepla i. .. .pomoglo to jak umarlemu kadzidlo. Jak dlugo jeszcze beda nam kadzic?
 • @inżynier - Inżynierze- dlaczego Elbląg jest horrendalnie drogi. Obok 50 innych powodów, to już nie pajęczyna, lecz ośmiornica, która trzyma spółkę w swoich mackach i odstrasza tych, którzy ośmielą się o cokolwiek upomnieć. Ostatnie lata to 22 firmy, mające w nazwie coś wspólnego z prawem, a na pewno mniej skrupułów w wystawianiu faktur. Drobnica to notariaty elbląskie, a tuzy to:Toruń, wielokrotne Trójmiasto, Olsztyn, Warszawa. Zarządzający myślą, że stoją na czele Orlenu, Lotosu czy Energi, a nie lokalnej firmy średniej wielkości. Co tam dla nich drobne 215 tysiaków do Torunia, czy 120.Pryncypialny Inżynierze-daj głos.
 • @inżynier - Szanowny inżynierze. Jeżeli w Malborku jest 50km sieci, a w Elblągu 200km, to cena w Elblągu powinna być zauważalnie niższa. Zwą to efektem skali. W Warszawie właśnie z tego powodu, cena jest najniższa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  1
  entuzjasta(2020-06-12)
Reklama